УБА, адвокація, тендери … далі буде

19 вересня 2012 р. заступник Голови Верховної Ради М.Томенко в приміщенні Національної Спілки письменників України презентував третє видання ділового щоденника «Український щорічник 2013». На зустріч були запрошені бібліотекарі м.Києва , громадські діячі, освітяни. Детальніше про презентацію див. на порталі «Рідна країна» (http://ridna.ua/2012/09/u-kyjevi-prezentuvaly-ukrajinskyj-schorichnyk-na-2013-rik/).

Від Української бібліотечної асоціації слово мала віце-президент УБА, директор Публічної бібліотеки ім.Лесі Українки м.Києва Л.І.Ковальчук. Вона, зокрема, подякувала М.Томенку за активне лобіювання інтересів бібліотек та їх користувачів у Парламенті та ще раз загострила увагу присутніх на необхідності внесення змін до  Закону України "Про здійснення державних закупівель" щодо придбання документів для бібліотечних фондів.

Законопроект з цього питання, ініційований Українською бібліотечною асоціацією та поданий до розгляду народними депутатами М. Томенком та І.Єреськом, проголосований депутатами Верховної Ради України у лютому ц.р., але не підписаний Президентом України, з червня знаходиться на  доопрацюванні у профільному  комітеті.

Президія УБА 20 вересня 2012 р. знову звернулася з листом до Голови Верховної Ради В.Литвина з проханням підтримати цей законопроект при наступному розгляді.