Фотоконкурс "З книгою у відпустці" від Харківського обласного відділення УБА

Харківське обласне відділення УБА "Харківське бібліотечне товариство" спільно з Харківською державною науковою бібліотекою ім.В.Г. Короленка проводить конкурс фоторобіт.

Метою конкурсу є підвищення престижу книги та поширення книгочитання, а також сприяння формуванню позитивного іміджу бібліотек у суспільстві.

Брати участь у конкурсі можуть усі бажаючі. Переможець обирається шляхом глядацького голосування – той, хто набере більше "лайків", і є Переможцем. Кількість робіт, що беруть участь у конкурсі від одного користувача, не обмежена.

Переможець конкурсу отримає безкоштовний електронний читацький квиток ХДНБ ім.В.Г. Короленка (якщо він не є читачем Бібліотеки або має не продовжений читацький квиток) та зможе побачити Бібліотеку зсередини, ознайомитись з усіма бібліотечними процесами. А кожному учаснику конкурсу буде запропонована індивідуальна екскурсія Бібліотекою з супроводом екскурсовода та додатковий час для користування Інтернетом у Бібліотеці.

Порядок організації та проведення конкурсу:

1. Натисніть «Приєднатися» у пості про фотоконкурс "З книгою у відпустці" у групі "Читатели ХГНБ им. В.Г. Короленко" на Facebook (адреса http://www.facebook.com/events/325767930846634/).

2. Зробіть цікаве та оригінальне фото себе разом з улюбленою книгою під час відпочинку.

3. Завантажте фото на сторінку групи.

4. Додайте коментар до свого фото. У коментарі потрібно розповісти чим Вам подобається саме ця книга.

 5. Запрошуйте своїх друзів та знайомих голосувати за Ваш пост.

6. Пам’ятайте – чим більше у Вас "лайків", тим більше шансів на перемогу!

Конкурс триває до 31 серпня 2012 року.

Результати конкурсу будуть оприлюднені на сторінці групи "Читатели ХГНБ им. В.Г. Короленко" у Facebook та на сайті Бібліотеки.