Літня школа з адвокації - говорить і показує бібліомолодь УБА

З 6 по 11 серпня 2012 р. в с.Буша Вінницької області бібліотечна молодь зі всієї України під керівництвом тренерів від УБА (Лугова Л.А, Барабаш С.І., Башун О.В., Морозова Н.І.) вчилися в теорії та на практиці планувати та проводити адвокаційну кампанію.

14 учасників за підтримки 4–х тренерів за 6 днів змогли досягти багатьох результатів, серед яких:

  • зустріч з сільським головою та обговорення ролі Бушанської бібліотеки у житті місцевої громади;
  • екологічна акція «Бібліополяна», під час якої учасники Школи та тренери допомагали прибрати нове приміщення бібліотеки після ремонту, а також творили авторські панно для оздоблення книгозбірні;
  • зустріч з громадою в приміщенні нової бібліотеки та обговорення, якою має бути сучасна сільська бібліотека;
  • креатив-шоу «Буш@, село бібліотечне!» для сільської громади, під час якого було подаровано книги та канцтовари сільській бібліотеці. Цей захід став справжньою подією на селі, оскільки місцевий клуб не відкривався майже 10 років.

Детально ознайомитись з роботою Школи Ви можете на блозі УБА з адвокації, де молодий бібліотекар Антоніна Тіщенко щоденно розміщувала враження учасників.

Фотоматеріали з Літньої школи УБА з адвокації Ви можете переглянути тут.

Учасниками навчання було створено фільм «Бібліотечна революція в с.Буша», який було презентовано сільській громаді. Фільм Ви можете переглянути тут.

Відеосюжет про Літню школу адвокації УБА на Вінницькому державному телебаченні дивіться тут.

Окрему подяку УБА висловлює Асоціації бібліотек Вінниччини та її голові, директору Вінницької ОУНБ ім..К.А.Тімірязєва Морозовій Н.І. за організаційне сприяння та активну допомогу в проведенні Літньої школи.

Можна з впевненістю сказати, що Перша школа з адвокації УБА досягла своєї мети. Бажаємо бібліотеці с.Буша якнайшвидшого відкриття Інтернет-центру за програмою «Бібліоміст» та гарних результатів в інформаційно-бібліотечному обслуговуванні мешканців села.