Оголошено 10-й раунд конкурсу співпраці бібліотек з місцевими громадами від програми «Бібліоміст»

Тема раунду для сільських закладів: «Бібліотеки – центри громадських ініціатив».

Там, де люди об’єднуються задля вирішення місцевих проблем та впливу на прийняття рішень органами місцевого самоврядування, спільно шукають шляхи вирішення першочергових проблем громади, ініціюють рух задля позитивних змін у громаді, знаходять джерела фінансування місцевих ініціатив і відбувається народження та розвиток реального громадянського суспільства. Об’єднуючу роль у цьому процесі повинні відігравати бібліотеки, які можуть стати центрами відродження місцевих спільнот, механізмів становлення громадянського суспільства. Бібліотека як центр громадської ініціативи - це установа культури, яка ставить за мету не просто надання послуг у сфері культури, освіти, дозвілля, а й розвиток спільноти, залучення жителів до вирішення соціальних та інших проблем, що стоять як перед бібліотекою, так і перед спільнотою.

У рамках конкурсу заохочуватимуться проекти, що створюватимуть умови для реалізації ініціатив громадян у різних сферах суспільного життя села і перетворяться на важливий ресурс функціонування і розвитку місцевих громад. Проекти повинні бути спрямовані на вирішення найбільш актуальних проблем місцевої громади. Розробка і реалізація проектів покликана підвищувати соціальну і громадянську активність мешканців села, актуалізувати громадянську позицію учасників.

Конкурс відкритий для сільських бібліотек. Заявки від бібліотек – переможниць конкурсу співпраці бібліотек з місцевими громадами у 2010-2012 рр. у цьому раунді не розглядатимуться.

Останній термін подання заявок – 7 вересня 2012 р.

Конкурсна комісія не буде розглядати неповні заявки (відсутні анкети, незаповнені поля).

Бажаємо успіхів та чекаємо на заявки!

Завантажити пакет документів.