Участь УБА у 78 Генеральній Конференції та Асамблеї ІФЛА – 2012

11-17 серпня у м.Гельсінки, Фінляндія відбудеться 78 Генеральна Конференція і Асамблея ІФЛА – 2012 на тему: "Бібліотеки сьогодні!  надихають… дивують… розширюють права та можливості".

У роботі Конференції від Української бібліотечної асоціації як члена ІФЛА візьмуть участь віце-президент УБА В.Пашкова та молодий бібліотекар з України, який отримав грант імені Боба МакКі.

Для обрання кандидатури молодого бібліотекаря УБА оголошувала конкурс, на який було подано понад 15 заявок. За умовами конкурсу Президія УБА відібрала трьох кандидатів, які найбільше відповідали необхідним критеріям, а остаточний вибір зробили у штаб-квартирі ІФЛА. Отже, молодих бібліотекарів України – членів УБА на Конференції ІФЛА буде представляти Юлія Кашпрук з Вінницької ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва.

Інформацію від ІФЛА читайте тут.

Щиро дякуємо всім учасникам конкурсу за активність, вітаємо номінантів і переможця!

Бажаємо делегатам від УБА плідної роботи на світовому бібліотечному форумі, де Українська бібліотечна асоціація окремо візьме участь у постер-сесії, а також представить результати своїх проектів «Розбудова потужних бібліотечних асоціацій» (спільно з ІФЛА) та «Доступ громадян до офіційної інформації у бібліотеках» (спільно з ПСП ІІ).