І знову про тендери

21 червня 2012 р. народні депутати України направили на доопрацювання у профільний комітет Закон "Про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про здійснення державних закупівель" щодо придбання документів для бібліотечних фондів".

Нагадуємо, що внесення цього законопроекту було ініційовано Українською бібліотечною асоціацією, яка також організувала адвокаційні заходи з його підтримки бібліотеками різних систем і відомств та партнерами Асоціації з усієї України.

22 лютого 2012 р. Верховна Рада ухвалила у першому читанні та в цілому Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України «Про здійснення державних закупівель» (щодо придбання документів для бібліотечних фондів, реєстр. номер 1915), поданий народними депутатами Миколою Томенком та Ігорем Єреськом. «За» проголосувало 342 народних депутати. Однак, Закон не був підписаний Президентом України з огляду на захист конкуренції у підприємницькій діяльності.

Президія УБА в черговий раз звернулася з листом до Голови Верховної Ради В.Литвина з проханням підтримати цей законопроект при наступному розгляді. Текст листа див. тут.