УБА на II велонеконференції «Cycling for libraries 2012», 28.07-7.08.2012, країни Балтії

З 28 липня по 7 серпня в країнах Балтії відбудеться Друга велонеконференція для бібліотекарів та пошановувачів бібліотечної справи «Cycling for libraries 2012». Цього року на старт у Вільнюсі вийде понад сотня учасників з багатьох країн, в тому числі і з України. Рішенням Президії Українська бібліотечна асоціація делегувала на цей неформальний міжнародний бібліотечний форум чернігівського бібліотекаря Віталія Даценка.

Шлях учасників велонеконференції буде пролягати балтійскими містами Вільнюс, Тракай, Рига, Сігулда, Валмієра, Валга, Тарту, Раквере, Локса, Таллінн, де вони  відвідають бібліотечні установи, обміняються досвідом з колегами, візьмуть участь у семінарах, обговоренні сучасних тенденцій бібліотечної справи тощо.  Організатори попередньо анонсують відвідання Литовської національної бібліотеки, бібліотеки Латвійського політехнічного університету, Тракайської бібліотеки, Національної бібліотеки Латвії, бібліотечної філії в місті Сігулда, Валмієрської інтегрованої бібліотеки та інших.

Участь представника УБА у такій конференції сприятиме  поширенню інформації про діяльність Асоціації та українських бібліотек на міжнародному рівні та стане хорошою нагодою налагодити нові професійні контакти.