Переможці 9 раунду Конкурсу співпраці бібліотек з місцевими громадами програми «Бібліоміст»

Щиро вітаємо переможців 9-го раунду конкурсу співпраці бібліотек з місцевими громадами «ЄВРО-2012» і бажаємо результативного виконання проектів:

Проект «ЄВРО-2012: Футбольний бум в бібліотеці» Баштанської центральної районної бібліотеки (Миколаївська область) передбачає проведення інформаційної кампанії в місті Баштанка з популяризації футболу, здорового способу життя та інноваційних бібліотечних послуг, організацію діяльності клубу любителів футболу «Овертайм», в рамках якого будуть налагоджені тісні зв’язки зі спортивними клубами та командами міста, надання їм можливості спілкування та виходу за допомогою мережі Інтернет у широкий світ великого спорту та залучення нових користувачів до бібліотеки. Клуб «Овертайм» продовжить свою роботу і після завершення проекту. Тривалість проекту – 2 місяці.

Дитяча студія спортивної журналістики «Спортсмайлик» - проект Дебальцівської дитячої бібліотеки-філії (Донецька область) – спрямований на об’єднання обдарованих, талановитих дітей міста з метою популяризації та поширення інформації про ЄВРО-2012 засобами мережі Інтернет, медіа та бібліотеки, здійснення віртуальних мандрівок по країнах-учасницях ЄВРО -2012 та залучення нових користувачів до бібліотеки. Тривалість проекту – 3 місяці.

Проект «Моя любов – футбол: Конкурс буктрейлерів серед підлітків 12-16 років» Дніпродзержинської бібліотеки для дітей (Дніпропетровська область) передбачає створення відеосюжетів за книгами про спортсменів-футболістів і призерів чемпіонатів України, Європи, ЄВРО-2012 з подальшою презентацією в бібліотеках та школах міста. Підлітки матимуть можливість ознайомитися з літературою спортивної тематики та скористатися  мультимедійними та Інтернет-ресурсами зі спорту. Бібліотекою буде оголошено конкурс буктрейлерів, і зацікавлені молоді користувачі навчаться в бібліотеці їх створювати. Тривалість проекту – 3 місяці.