Участь УБА у VI Міжнародному дитячому фестивалі у Львові

Цьогоріч на VI Міжнародному дитячому фестивалі, що пройшов у Львові 27-29 квітня 2012 р., діти мали змогу не лише познайомитись з новими книжками, відвідати різноманітні майстер-класи, отримати подарунки за активність, а й ще більше дізнатися про бібліотеки Львова – Обласну бібліотеку для дітей та Централізовану бібліотечну систему для дорослих,  які є колективними членами Української бібліотечної асоціації. Ці бібліотеки були представлені на стенді УБА в межах Фестивалю. Активні читачі бібліотек мали також нагоду взяти участь в акції УБА «Моя бібліотеко, бажаю тобі…» і написати своє побажання. Це стало продовженням минулорічної Акції дитячого малюнку від УБА «Моя бібліотека», що розпочалася на  Львівському дитячому фестивалі 2011.

Приємно, що зустрічі з авторами відбувались на різних майданчиках: на стендах видавництв, в конференц-залах Палацу Мистецтв, книгарнях м.Львова та бібліотеках. Так, уже вдруге у гості до читачів Львівської обласної бібліотеки для дітей приїхала відома польська письменниця Барбара Космовська, яка цьогоріч презентувала тут свою нову книжку «Позолочена рибка».

Найцікавішою подією фестивалю була акція «Навколо книжки: чарівна ніч в бібліотеці». На запрошення Генерального консульства Республіки Польща у Львові, Публічної бібліотеки міста Вроцлава та Львівської обласної бібліотеки для дітей з усіх куточків Львівщини з`їхались  37 підлітків - учнів 6-7 класів зі шкіл з польською мовою навчання, щоб провести захопливу ніч в бібліотеці. Привітати учасників прийшов пан Консул Яцек Жур та його помічниця пані Барбара Пацан, директор Вроцлавської бібліотеки Анджей Оцепа та директор Львівської обласної бібліотеки для дітей, член Президії УБА Лариса Лугова.

В межах фестивалю відбулось оголошення та нагородження переможців дитячої книжкової премії «Левеня», основними експертами якої виступили бібліотекарі зі всієї України. Спеціальною відзнакою Української бібліотечної асоціації була відмічена книга «Люлі, люлечки» видавництва «Свічадо».

Представники УБА, що неодноразово виступаює партнером такого масштабного дитячого форуму, відвідали майже всі заходи фестивалю з метою зібрати цікавий матеріал та зробити відео з тематичною назвою «Бібліотека-книга-читання», яке всі зможуть переглянути найближчим часом на каналі УБА (сервіс Youtbe.com).