VIIІ Київська Міжнародна Книжкова Виставка-ярмарок, 17-20 травня 2012 р., м.Київ

Українська бібліотечна асоціація запрошує відвідати VIIІ Київську Міжнародну Книжкову Виставку-ярмарок, яка відбудеться 17.05 – 20.05.2012 р. в м.Києві.

Учасниками минулої виставки-ярмарку (КМКВЯ 2011) стали 118 експонентів з України, Болгарії, Ірану, Азербайджану, Білорусі та  Росії. Україну було представлено не лише столичними видавництвами, а й колективними стендами видавців з різних куточків нашої країни. Почесним гостем виставки стала Народна Республіка Болгарія. Під час роботи виставки було проведено понад 150 презентацій, демонстрацій та автограф-сесій. На виставці було зареєстровано близько 8 тисяч відвідувачів, що свідчить про жвавий інтерес до якісної літератури

На виставці в травні буде широко представлена художня, дитяча література, навчальна, наукова та довідникова, науково-популярна література, бізнес-книга,історична та публіцистична література, подарункова книга за ціною виробника, альбоми про мистецтво, антикварна книга та періодика. Різноманітна програма книжкового форуму передбачає традиційно велику кількість заходів протягом трьох виставкових днів - презентацій, автограф-сесій, конкурсів.

В межах Виставки 18 травня 2012 р. УБА організовує наступний майстер-клас:

11.00-12.30 - Прес-конференція: як досягти мети?

Місце проведення: Український дім (м.Київ, вул. Хрещатик, 2).

Попередня реєстрація обов’язкова!

Для реєстрації просимо надати наступні дані: ПІБ, номер членського квитка УБА, місце роботи, посада, контактний телефон, e-mail.

Ваші  заявки надсилайте на електронну адресу u_b_a@ukr.net або телефонуйте за номером +380 44 239-74-87.

Контактна особа:

Вікторія Польова, адміністративний координатор