Пропозиція для всіх членів УБА від журналу «Дніпро»

Редакція журналу «Дніпро» дарує кожному члену УБА, який оформить редакційну передплату на 6 або 12 місяців 4 книжечки - збірник поезії Емми Андієвської, Олега Зуєвського, сповідь від Івана Бурдака та цикл пісень від Миколи Луківа. Вартість передплати на 6 місяців за 149,94 гривень, на 12 місяців (1 рік) - 299,88 гривень.

Ця пропозиція є дійсною лише для членів УБА з 3 травня по 25 травня 2012 року.

Сьогодні журнал «Дніпро» - єдиний україномовний літературно-художній журнал України, який уже 85 років публікує творчість українських авторів, прокладаючи тим самим шлях до української культури та спадщини. Лише в журналі «Дніпро» публікував свої твори Олександр Довженко та розпочинали творчий шлях відомі класики української літератури такі, як Василь Симоненко, Ліна Костенко, Борис Олійник, Григір Тютюнник, Валерій Шевчук, Володимир Дрозд та багато інших відомих імен. Сьогодні журнал «Дніпро» виходить оновленим – глянцевий кольоровий український журнал європейського формату. Окрім постійних рубрик журнал «Дніпро» поповнився такими рубриками, як «Нобелівка» (про життя та творчість нобелівських лауреатів в галузі літератури) та «Критика» (критичний огляд літературно-художнього процесу).

За додатковою інформацією та оформленням пільгової передплати звертайтесь, будь ласка, до контактної особи – Наталії Денисенко за тел. (044) 495 20 71, моб. (067) 501 79 63 або е-пошта gromad.zh.dnipro@kas-ua.com.