Конкурс на участь у Конгресі ІФЛА (серпень, Фінляндія) за проектом з Програмою сприяння Парламенту України ІІ

Новим проектом Української бібліотечної асоціації з розбудови Мережі Пунктів доступу громадян до офіційної інформації у публічних бібліотеках (ПДГ), що фінансується Програмою сприяння Парламенту України ІІ, передбачено участь представника від УБА у Генеральній конференції ІФЛА (Фінляндія, м.Гельсінкі, 12- 17 серпня 2012 р.) з метою вивчення світового досвіду надання послуг доступу до інформації органів державної влади.

Бюджет проекту УБА передбачає сплату реєстраційного внеску за повну участь у Конференції ІФЛА для одного учасника, який представляє бібліотеку, що включена до Мережі ПДГ.

Бажаючим скористатися можливістю відвідати Конференцію ІФЛА, пропонуємо надсилати до Виконавчого офісу УБА інформацію наступного змісту:

Прізвище, ім’я, по батькові _______________________

№ членського квитка УБА  _______________________

Місце роботи (назва бібліотеки, посада) _________________________

З якого року бібліотека є учасницею Мережі ПДГ ___________________

Вимоги до здобувача - готовність сплатити решту видатків, пов’язаних з участю у Конференції ІФЛА (проїзд, проживання, харчування, візові послуги).

Офіс УБА надасть допомогу з організаційних питань (процедура реєстрації, отримання запрошення для оформлення візи, запис до візового центру тощо).

Заявку на участь у Конференції ІФЛА потрібно надіслати на електронну адресу УБА  u_b_a@ukr.net до 25 квітня 2012 р.