Грант імені Боба МакКі на участь у Конгресі ІФЛА (серпень, Фінляндія) для молодого бібліотекаря з України

Українська бібліотечна асоціація має приємність оголосити конкурс на участь у конференції ІФЛА у серпні 2012 р. для молодого бібліотекаря з України. Цей грант вдруге надається завдяки фінансуванню від родини Боба МакКі та ІФЛА  для молодого бібліотекаря з України.  Боб МакКі працював виконавчим директором Бібліотечної асоціації Великої Британії, тепер – CILIP, брав активну участь у роботі ІФЛА. Боб планував активно співпрацювати з Українською бібліотечною асоціацією в проекті “Розбудова потужних бібліотечних асоціацій”, проте цьому завадила його передчасна смерть.

 Грант імені Боба МакКі у 2012 р. надається ІФЛА у розмірі до 2500 Євро і призначений  для оплати реєстраційного внеску, перельоту до Гельсінкі  і  готелю. Для участі у конкурсі бажаючі повинні відповідати таким умовам:

- Член Української бібліотечної асоціації

- Стаж роботи в бібліотечній професії не перевищує п’яти років

- Володіє розмовною англійською

- Ніколи не брав участь у конгресі ІФЛА, хоче скористатися можливостями професійного розвитку, що його дає конгрес ІФЛА

- Активна професійна діяльність, зокрема, через участь у роботі Української бібліотечної асоціації

- Готовність поділитися набутим на конгресі досвідом з членами Української бібліотечної асоціації, зокрема, в межах проекту “Розбудова потужних бібліотечних асоціацій”

- Має закордонний паспорт

 Кандидати, що бажають взяти участь у конкурсі, повинні до кінця робочого дня 15 травня 2012 р. надіслати заявку електронною поштою на адресу: u_b_a@ukr.net  до Виконавчого офісу Української бібліотечної асоціації. У заявці, обсягом до 300 слів, слід у довільній формі викласти інформацію про себе, зокрема, щодо відповідності вищезазначеним критеріям, про освіту, місце роботи, посаду. Не забудьте надати у заявці свою контактну інформацію (електронну адресу, номери телефонів з кодом міста).

Переможця буде обрано експертами ІФЛА після того, як Українська бібліотечна асоціація надішле їм інформацію про трьох найсильніших кандидатів.