Ярмарок бібліотечних інновацій «СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА: РОЗВИВАЄМО МІСЦЕВІ ГРОМАДИ», 21-22 травня 2012 р., м.Київ

Програма «Бібліоміст» у партнерстві з Міністерством культури України, Національною парламентською бібліотекою України (НПБУ), Українською бібліотечною асоціацією (УБА), Ресурсним центром «Гурт» та Програмою сприяння Парламенту України (ПСП ІІ) проводить Ярмарок бібліотечних інновацій «СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА:  РОЗВИВАЄМО МІСЦЕВІ ГРОМАДИ», який відбудеться у Києві 21-22 травня 2012 року.

Метою Ярмарку є демонстрація широкій громадськості як сучасні бібліотеки надають нові послуги з використанням Інтернету та інформаційних технологій у співпраці з партнерами (неурядовими організаціями, ініціативними громадськими групами, місцевою владою, соціальними службами, закладами освіти, охорони здоров’я тощо) та розвивають свої громади.

В програмі Ярмарку:

• інтерактивні презентації проектів і послуг найактивніших бібліотек, які зможуть наочно продемонструвати послуги з використанням Інтернету та інформаційних технологій, як вони надаються у бібліотеках;

• можливість поділитися досвідом ефективних партнерств, що були ініційовані бібліотеками;

• презентації ресурсів і проектів державних закладів і служб громадських організацій, які активно співпрацюють з бібліотеками;

• знайомство з новими форматами презентацій, участь у творчих майстернях, міні-тренінгах, дискусіях; 

• можливості спілкування та налагодження контактів.

Ярмарок пройде в приміщеннях Національного центру ділового та культурного співробітництва “Український дім” (м.Київ, вул. Хрещатик, 2) та Національної парламентської бібліотеки України (м.Київ, вул. Грушевського, 1). Офіційне відкриття і головна експозиція Ярмарку відбудеться 21 травня в «Українському домі», програмні сесії будуть проходити 21-22 травня в «Українському домі» та НПБУ. Всі заходи 22 травня будуть відбуватися в НПБУ.

Щиро запрошуємо Вас до участі у Ярмарку. Дізнатися більше про подію, зареєструватися та взяти участь в конкурсах можна тут.

Всі питання щодо Ярмарку та участі в конкурсах ви можете адресувати на електронну адресу innovation@irex.ua.