«Бібліоміст» оголосив переможців 7 раунду Конкурсу співпраці бібліотек з місцевими громадами

Дніпропетровців не спинило те, що рішенням УЕФА їхнє місто було позбавлене права приймати ЄВРО-2012. Зацікавленість у чемпіонаті не зменшилась, отже Дніпропетровська центральна міська бібліотека реалізує проект «Євро - 2012 в Дніпропетровську: Центральна бібліотека запрошує!» У рамках проекту буде проведено квест - гру в реальному часі з використанням інформаційних ресурсів відділів бібліотеки, чемпіонат відеогри «Євро-2012» для переможців квесту, призову відеогру переможців чемпіонату з футболістами ФК «Дніпро» на базі платформи XBOX 360 Slim + Kinect4, а також створено зону перегляду матчів ЄВРО-2012 в приміщенні бібліотеки і клуб «Граємо в бібліотеці».

У Рівненській державній обласній бібліотеці для дітей буде створено симпатичний клуб сімейного дозвілля „Нінтешк@” для надання нової послуги дітям та їхнім батькам, які мешкають у Рівному та в приміській зоні. Члени клубу навчаться користуватися сучасними ігровими консолями Wii Nintendo, візьмуть участь у турнірах і конкурсах, найцікавіші моменти яких буде розміщено на сайті бібліотеки та на ресурсі YouTube. У рамках проекту буде створено дитячий ігровий блоґ та сторінку у мережі Facebook з метою залучення дітей з обмеженими фізичними можливостями та дітей, які наразі не відвідують бібліотеку.

У Арбузинській центральній дитячій бібліотеці засяє ціла «Ігрова Галактика»: буде створено кімнату «Дивограй ігор» для дітей молодшого шкільного віку з малозабезпечених сімей, де дітлахи гратимуть у комп’ютерні розвиваючі ігри, вчитимуться за допомогою інтерактивних он-лайн ігор, братимуть участь у тренінгах, віртуальних подорожах, майстер-класах, Skype-спілкуванні. Буде створено ігротеку з основних шкільних програм, а також базу інтелектуальних, логічних та розважальних ігор.

До Христинівської центральної районної бібліотеки для дорослих можна буде завітати на «Бібліозабаву» - нова послуга для користувачів «Ігри в бібліотеці» (Nintendo Wii, онлайн-ігри) сприятиме залученню нових читачів до бібліотеки, популяризації книги, вирішенню питань гендерної політики, толерантності та підтримці здорового способу життя. Проект передбачає залучення бібліотечних волонтерів, які допомагатимуть з проведенням майстер-класів і тренінгів.

А Феодосійську центральну дитячу бібліотеку тепер можна сміливо називати «Ігроland: країна фантазій, сміху і гри», «під небом якої не буває дощів, але часто бувають опади у вигляді пам’ятних і приємних подарунків після стихійних явищ – великих ігор та акцій». Проект має на меті подолати проблему відсутності інтересу до читання у дітей середнього шкільного віку завдяки кампанії «Грай у бібліотеці!» та іграм “Game Party: In Motion (Xbox 360)” для фанатів спорту, “Dance Evolution” (Kinect) для проведення танцювальних турнірів і просто любителів потанцювати. Kinectimals (Xbox 360) допоможе сформувати громадську думку про необхідність охорони дикої природи і дбайливого до неї ставлення, а Kinect Joy Ride (Xbox 360) дозволить користувачам відчути себе водіями справжнісіньких гоночних автомобілів.

Вітаємо переможців і всіх учасників цього тематичного раунду! Ну що ж, правила гри зрозумілі? Гаразд, пристебнулися, поїхали!