Громадські обговорення «Бібліотека нашої громади: сучасне і майбутнє», 21 вересня 2011 р., м.Миколаїв

Відповідно до Програми УБА з адвокації «Через бібліотеки – до знань!» (2008 р.) Українська бібліотечна асоціація розпочала проведення громадських обговорень (зустрічей, слухань) під загальною назвою «Бібліотека – центр громади», які протягом 2011-2012 рр. пройдуть в усіх регіонах України. Зібраний фактичний матеріал та  документи, прийняті за результатами обговорень, стануть підґрунтям для винесення актуальних питань бібліотечно-інформаційної сфери на Парламентські слухання у Верховній Раді України.

Миколаївське регіональне відділення УБА за підтримки Управління культури Миколаївської облдержадміністрації реалізувало пілотний проект Громадських обговорень «Бібліотека нашої громади: сучасне і майбутнє» протягом липня-вересня 2011 р. У них взяли участь 19 районів області та міста Миколаїв, Вознесенськ, Очаків, Южноукраїнськ. Загалом було вивчено думку близько 7,3 тис. респондентів, використовуючи різні методики   анкетування, відеоінтерв’ювання, вуличні опитування, інтерактивне спілкування з жителями регіону через засоби масової інформації, мережу Інтернет, «майданчики для спілкування», організовані в бібліотеках всіх рівнів.

Підсумковий «круглий стіл» Громадських обговорень  пройшов 21 вересня 2011 р. у Миколаївській ОУНБ ім.О.Гмирьова за участі виконавчого директора УБА Сошинської Я.Є., його програму читайте тут.

За наслідками Громадських обговорень «Бібліотека нашої громади: сучасне і майбутнє» у Миколаївській області було розроблено Резолюцію, що буде оголошена на Форумі соціального партнерства, м.Миколаїв, 27 вересня 2011 р. Від Президії УБА у Форумі візьме участь Рогова П.І.