Премія «Доступ до навчання» від Фонду Білла і Мелінди Гейтс

Фонд Білла і Мелінди Гейтс оголосив конкурс на отримання щорічної премії "Доступ до навчання", заснованої у 2000 р. Ця нагорода вручається публічним бібліотекам та іншим закладам за межами США за інноваційний підхід до надання населенню вільного доступу до комп'ютерів та Інтернету, а отже, до інформації і можливостей.

Премія "Доступ до навчання" заохочує інновації і сприяє подальшому розвитку програм суспільного доступу до технологій в усьому світі.

З-поміж кандидатів на отримання Премії перевагу матимуть заклади, що провадять активну роботу з малозабезпеченими користувачами, особами з обмеженими можливостями, представниками меншин.

Розмір Премії за забезпечення доступу до засобів навчання складає 1 мільйон доларів США.

Термін подання заявок на отримання Премії у  2012 році закінчується 30 вересня 2011 року.

Бланк заявки на отримання премії  «Доступ до навчання» можна завантажити з веб-сайту www.gatesfoundation.org/ATLA . Він буде прийматися до розгляду лише англійською мовою. Бланк заявки можна також отримати за запитом на електронну адресу: ATLA@gatesfoundation.org

Додаткову інформацію російською мовою щодо критеріїв і процесу відбору на отримання Премії «Доступ до навчання» читайте тут.