«Бібліоміст» оголошує конкурс в межах ініціативи «Навчально-інноваційні бібліотеки-2011»!

Увага! 29 червня 2011 р. розпочинається прийом проектних заявок у рамках ініціативи «Навчально-інноваційні бібліотеки-2011» програми «Бібліоміст».

Метою ініціативи є підтримка бібліотекарів-чемпіонів, які є провідними фахівцями в галузі розвитку сучасних бібліотек, та надання їм коштів для розвитку ресурсів, висвітлення кращих практик і методів, які можуть використовуватись бібліотеками по всій Україні. Очікується, що навчально-інноваційні бібліотеки (НІБ) поділяться своїм баченням сучасних практик шляхом проведення тренінгів, розроблення методичних посібників та інших матеріалів для підвищення обізнаності та навчання бібліотекарів. В рамках цієї ініціативи, на додаток до отримання гранту, бібліотеки будуть також співпрацювати з бібліотекою з-за кордону, яка буде наставником у розробці та реалізації проекту.

«Бібліоміст» збирає пропозиції для таких напрямків бібліотечного обслуговування та розвитку: інноваційні послуги для дітей; сучасний дизайн приміщення бібліотеки; електронне врядування; фандрейзинг та мультикультурна діяльність.

У 2011 р. всі державні та національні, обласні, міські/районні публічні бібліотеки, що знаходяться в управлінні Міністерства культури України мають право подавати заявки на ініціативу «НІБ» у рамках програми «Бібліоміст».

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, заповніть пакет документів, який можна завантажити тут. Форму заявки також можна взяти у регіонального представника програми «Бібліоміст» у Вашій області.

Заявка на участь у конкурсі має бути складена відповідно до наданої форми. Повний комплект документів на участь у конкурсі повинен включати:

Заявка та усі додатки подаються українською мовою у друкованому вигляді у двох (2) примірниках (оригінал та копія). Просимо надіслати заповнений пакет документів поштою на адресу офісу IREX, до уваги Олени Королюк: вул. Саксаганського 36Д, 2-ий під’їзд, 5-ий поверх, м. Київ 01033. Також, заповнений пакет документів треба надіслати на електронну адресу learning@irex.ua. IREX підтвердить отримання заявки.

Кінцевий термін подачі заявки – 25 липня 2011 р.