Участь УБА у 77 Генеральній Конференції та Асамблеї ІФЛА – 2011

13-18 серпня у м.Сан-Хуан, Пуерто-Ріко відбудеться 77 Генеральна Конференція і Асамблея ІФЛА – 2011 на тему: "Бібліотеки більше, ніж бібліотеки: інтеграція, інновації та інформація для всіх".

У роботі Конференції від Української бібліотечної асоціації як члена ІФЛА візьмуть участь президент УБА І.Шевченко та молодий бібліотекар з України, який отримає грант імені Боба МакКі.

Для обрання кандидатури молодого бібліотекаря УБА оголосила конкурс, на який надійшло 32 заявки. Експертна комісія з членів Президії УБА оцінила подані документи на відповідність вказаним критеріям, значна увага приділялася активності у професійній діяльності та рівню володіння англійською мовою. Від УБА на розгляд ІФЛА було запропоновано такі кандидатури: Тищенко Н.А., Миколаївська ОУНБ ім.О.Гмирьова, Розміровська О.С., Херсонська обласна бібліотека для дітей, Послов І.А., НТБ Національного авіаційного університету.

ІФЛА в особі Генерального секретаря Дженіфер Ніколсон оголосила, що в 2011 р. грант імені Боба МакКі отримає член УБА Оксана Розміровська.

Щиро дякуємо всім учасникам конкурсу за активність, вітаємо номінантів і переможця!

Бажаємо делегатам від УБА плідної роботи на світовому бібліотечному форумі, де Українська бібліотечна асоціація окремо візьме участь у постер-сесії. Заохочуємо членів УБА та всіх бажаючих долучитися до розробки постера (детальніше тут).