Грант імені Боба МакКі на участь у конгресі ІФЛА для молодого бібліотекаря з України

УБА має приємність оголосити конкурс на участь у конференції ІФЛА у серпні 2011 р.  для молодого бібліотекаря з України. Цей грант надається завдяки фінансуванню від родини Боба МакКі та ІФЛА саме для молодого бібліотекаря. Боб МакКі багато років працював виконавчим директором Бібліотечної асоціації Великої Британії, тепер - CILIP, брав активну участь у роботі ІФЛА. Боб планував активно співпрацювати з Українською бібліотечною асоціацією в проекті "Розбудова потужних бібліотечних асоціацій", проте цьому завадила його передчасна смерть минулого року.

Грант імені Боба МакКі надається ІФЛА у розмірі 3000 Євро і призначений  для оплати реєстраційного внеску, перельоту до Пуерто-Ріко і готелю. Для участі у конкурсі бажаючі повинні відповідати таким умовам:

- Член УБА

- Стаж роботи в бібліотечній професії не перевищує п'яти років

- Володіє розмовною англійською

- Ніколи не брав участь у конгресі ІФЛА, хоче скористатися можливостями професійного розвитку, що його дає конгрес ІФЛА

- Активна професійна діяльність, зокрема, через участь у роботі Української бібліотечної асоціації

- Готовність поділитися набутим на конгресі досвідом з членами Української бібліотечної асоціації, зокрема, в межах проекту "Розбудова потужних бібліотечних асоціацій"

- Має закордонний паспорт.

Кандидати, що бажають взяти участь у конкурсі, повинні до кінця робочого дня 8 червня 2011 р. надіслати заявку електронною поштою на адресу: u_b_a@ukr.net до виконавчого офісу Української бібліотечної асоціації. У заявці, обсягом до 300 слів, слід у довільній формі викласти інформацію про себе, зокрема, щодо відповідності вищезазначеним критеріям, про освіту, місце роботи, посаду. Не забудьте надати у заявці свою контактну інформацію (електронну адресу, номери телефонів з кодом міста).

Переможця буде обрано експертами ІФЛА після того, як Українська бібліотечна асоціація надішле їм інформацію про трьох найсильніших кандидатів.

Молоді бібліотекарі, цей конкурс - для вас!