Акція «Купи книжку для своєї школи» - продовження

11 травня в УНІАН відбулась презентація акції «Купи книжку для своєї школи», який реалізує Західно- Українська Асоціація «Спадщина України» у партнерстві з Українською бібліотечною асоціацією.

Акція проходить в межах культурологічного освітньо-просвітницького проекту  «Народознавство України: народи Великої України», мета якого – втілення у життя ідеї консолідації української нації, ідеології взаємної поваги народів України один до одного, формування громадянської позиції дітей та молоді в умовах поліетнічного  та поліконфесійного середовища України.

Наступним заходом акції стало засідання круглого столу на тему: «Грамотна молодь, досконале суспільство, багата держава – перспективи і шляхи розвитку», яке відбулося 16.05.2011 р. в УНІАН за участю вчених, громадських діячів, депутатів Верховної Ради України. Українську бібліотечну асоціацію представляла член Президії УБА П. І. Рогова, яка, зокрема, підкреслила важливу роль книги у вихованні підростаючого покоління та активну позицію УБА щодо популяризації книги і розвитку дитячого читання в Україні.

Детальну інформацію читайте тут.