Ярмарок інноваційних бібліотечних послуг

11 квітня 2011 р. відбувся Ярмарок інноваційних бібліотечних послуг та електронного врядування, співорганізаторами якого були програма «Бібліоміст» Ради міжнародних досліджень та обмінів (IREX), Міністерство культури України, Українська бібліотечна асоціація, Програма сприяння Парламенту ІІ, Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Відділ преси, освіти і культури Посольства США в Україні.

Ярмарок проходив під девізом: «Бібліотек@ – Інформація – Знання – Успіх», який було обрано УБА як девіз її діяльності на 2011 р. Асоціація не тільки брала активну участь в організації ярмарку і запрошенні офіційних гостей, мала представників в експертних комісіях, які здійснювали відбір учасників, але й була широко представлена в програмі заходів, які відбувалися. Зокрема, УБА мала свій стенд на виставці; президент УБА І.Шевченко виступала на секції «Бібліотеки і державна культурна політика», була співведучою церемонії закриття ярмарку, взяла участь у засіданні Консультативної ради програми «Бібліоміст»; асоціація організувала майстер-клас «Бібліотека у фокусі ЗМІ», презентації «Електронні книги як бібліотечний ресурс», «Електронні ресурси у бібліотеці: організація доступу і використання, питання авторського права»; окрема презентація була присвячена реалізації УБА проекту «Мережа пунктів доступу до офіційної інформації» на сесії з електронного врядування.

Під час ярмарку відбулися зустрічі, важливі для подальшої розбудови членства УБА і розвитку партнерських стосунків. Ярмарок – вдалий приклад успішного масштабного заходу, який безперечно став важливою подією в житті бібліотечної спільноти, підтвердив плідність партнерських стосунків. Але головне – те, що суспільство отримало можливість подивитися на бібліотеку, яка розвивається і пропонує нові інноваційні послуги.

Фотоматеріали про подію розміщені тут.

Інформацію з сайту Верховної Ради України про участь заступника Голови Верховної Ради України Миколи Томенка у закритті Ярмарку інноваційних бібліотечних послуг читайте тут.

Відеосюжет «Телеканалу новин 24» з коментарем Президента УБА Ірини Шевченко дивіться тут.