Конкурс «Бібліотека+Читач=Любов»

Наближається одне з найромантичніших свят року – День Св. Валентина – 14 лютого, ще відомий під назвою Дня закоханих.

Впевнена, що багатьом згадались Бонні та Клайд, Тарзан і Джейн, Анджеліна Джолі та Бред Пітт, або навіть Круз та Іден, чи сутінкові Едвард і Белла. Втім, ми збираємось перевірити закоханість іншої пари. Вітайте наших Валентина і Валентинку - пару Читач і Бібліотека. Завдання конкурсу – виявити найбільш креативні та привітні бібліотеки і найпалкіших читачів, по-справжньому закоханих у чудові ресурси, ефективні послуги та гарну атмосферу своїх бібліотек.

Конкурс проводиться програмою «Бібліоміст» у партнерстві з Українською Бібліотечною Асоціацією (УБА).

Переможців конкурсу чекають призи від навіки закоханого в бібліотеки «Бібліомоста».

Взяти участь у конкурсі «Бібліотека+Читач=Любов» можуть українські бібліотекарі, читачі і друзі бібліотек.

Номінації:

1) Кращий подкаст (аудіозапис) на тему «Бібліотека+читач=любов»

2) Кращий відеоролик на тему «Бібліотека+читач=любов»

3) Краща PowerPoint презентація на тему «Бібліотека+читач=любов»

Порядок організації та проведення конкурсу:

1. Дати конкурсу – 1 лютого 2011 р. - 16 лютого 2011 р.

2. Усіх, хто бажає взяти участь у конкурсі, просимо зайти на офіційну сторінку програми «Бібліоміст» у соціальній мережі Фейсбук - Bibliomist (www.facebook.com/bibliomist) (Якщо Ви не зареєстровані у соціальній мережі Фейсбук, це можна зробити на сайті www.facebook.com, реєстрація безкоштовна. Якщо Ви зареєстровані у соціальній мережі Фейсбук, знайдіть сторінку Bibliomist і натисніть «Подобається!» (Like!).

3. Розмістіть відеоролик або посилання на відеоролик, подкаст чи PowerPoint презентацію на стіні сторінки Bibliomist, обов’язково зазначивши назву бібліотеки та фразу «на конкурс «Бібліотека+Читач=Любов».

4. Одна бібліотека може бути представлена в кожній з трьох номінацій лише один раз.

5. Переможці конкурсу будуть визначені шляхом жеребкування. Додаткові заохочувальні призи надаватимуться конкурсантам, які наберуть велику кількість позитивних коментарів та позначок «Подобається!» (Like!). Переможці у цій номінації визначатимуться за допомогою рейтингу балів. При підрахунку балів кількість позитивних коментарів складає 70% загальної суми, а кількість позначок «Подобається!» (Like!) – 30%.

6. Особа, зареєстрована під одним обліковим записом на Фейсбуці, може написати один позитивний коментар і проголосувати один раз за допомогою позначки «Подобається!» (Like!) під однією роботою. Інші коментарі від цієї людини під даною роботою не входитимуть до загальної суми балів.

7. Ви можете передивитися і послухати всі роботи, подані на конкурс, в Закладці "Посилання" та в секції «Відео».

8. Роботи-переможці буде розміщено на сайті програми «Бібліоміст» після завершення конкурсу.

Відеоролики можуть бути завантажені на веб-сайти youtube.com, rutube.ru, веб-сайт або блог бібліотеки/організації тощо.

Подкасти (звукові файли) можуть бути завантажені на веб-сайт box.net тощо.

PowerPoint презентації можуть бути розміщені на веб-сайті slideshare.net тощо.

З нетерпінням чекаємо на Ваші творчі роботи та щирі зізнання в коханні до рідних бібліотек та чемних читачів! Ви чуєте, як схвильовано б’ється серце «Бібліомоста»?...

Величезна подяка автору ідеї конкурсу – директору Катеринопільської ЦБС і активній учасниці ініціативи «Лідер бібліотечної справи» - ІІ Приємській Любові Анатоліївні!