Конкурс «Бібліотека+Читач=Любов»
Наближається одне з найромантичніших свят року – День Св. Валентина – 14 лютого, ще відомий під назвою Дня закоханих.
Впевнена, що багатьом згадались Бонні та Клайд, Тарзан і Джейн, Анджеліна Джолі та Бред Пітт, або навіть Круз та Іден, чи сутінкові Едвард і Белла. Втім, ми збираємось перевірити закоханість іншої пари. Вітайте наших Валентина і Валентинку - пару Читач і Бібліотека. Завдання конкурсу – виявити найбільш креативні та привітні бібліотеки і найпалкіших читачів, по-справжньому закоханих у чудові ресурси, ефективні послуги та гарну атмосферу своїх бібліотек.
Конкурс проводиться програмою «Бібліоміст» у партнерстві з Українською Бібліотечною Асоціацією (УБА).
Переможців конкурсу чекають призи від навіки закоханого в бібліотеки «Бібліомоста».
Взяти участь у конкурсі «Бібліотека+Читач=Любов» можуть українські бібліотекарі, читачі і друзі бібліотек.
Номінації:
1) Кращий подкаст (аудіозапис) на тему «Бібліотека+читач=любов»
2) Кращий відеоролик на тему «Бібліотека+читач=любов»
3) Краща PowerPoint презентація на тему «Бібліотека+читач=любов»
Порядок організації та проведення конкурсу:
1. Дати конкурсу – 1 лютого 2011 р. - 16 лютого 2011 р.
2. Усіх, хто бажає взяти участь у конкурсі, просимо зайти на офіційну сторінку програми «Бібліоміст» у соціальній мережі Фейсбук - Bibliomist (www.facebook.com/bibliomist) (Якщо Ви не зареєстровані у соціальній мережі Фейсбук, це можна зробити на сайті www.facebook.com, реєстрація безкоштовна. Якщо Ви зареєстровані у соціальній мережі Фейсбук, знайдіть сторінку Bibliomist і натисніть «Подобається!» (Like!).
3. Розмістіть відеоролик або посилання на відеоролик, подкаст чи PowerPoint презентацію на стіні сторінки Bibliomist, обов’язково зазначивши назву бібліотеки та фразу «на конкурс «Бібліотека+Читач=Любов».
4. Одна бібліотека може бути представлена в кожній з трьох номінацій лише один раз.
5. Переможці конкурсу будуть визначені шляхом жеребкування. Додаткові заохочувальні призи надаватимуться конкурсантам, які наберуть велику кількість позитивних коментарів та позначок «Подобається!» (Like!). Переможці у цій номінації визначатимуться за допомогою рейтингу балів. При підрахунку балів кількість позитивних коментарів складає 70% загальної суми, а кількість позначок «Подобається!» (Like!) – 30%.
6. Особа, зареєстрована під одним обліковим записом на Фейсбуці, може написати один позитивний коментар і проголосувати один раз за допомогою позначки «Подобається!» (Like!) під однією роботою. Інші коментарі від цієї людини під даною роботою не входитимуть до загальної суми балів.
7. Ви можете передивитися і послухати всі роботи, подані на конкурс, в Закладці "Посилання" та в секції «Відео».
8. Роботи-переможці буде розміщено на сайті програми «Бібліоміст» після завершення конкурсу.
Відеоролики можуть бути завантажені на веб-сайти youtube.com, rutube.ru, веб-сайт або блог бібліотеки/організації тощо.
Подкасти (звукові файли) можуть бути завантажені на веб-сайт box.net тощо.
PowerPoint презентації можуть бути розміщені на веб-сайті slideshare.net тощо.
З нетерпінням чекаємо на Ваші творчі роботи та щирі зізнання в коханні до рідних бібліотек та чемних читачів! Ви чуєте, як схвильовано б’ється серце «Бібліомоста»?...
Величезна подяка автору ідеї конкурсу – директору Катеринопільської ЦБС і активній учасниці ініціативи «Лідер бібліотечної справи» - ІІ Приємській Любові Анатоліївні!