Онлайн-тренінг «Цифрова безпека», 12 травня 2022 р. ВІДБУДЕТЬСЯ

Четвер, 12.05.2022 11:00 - 13:00

«Проєкт підтримки Дія» ПРООН та ВГО Українська бібліотечна асоціація запрошують усіх охочих взяти участь в онлайн-тренінгу з цифрової безпеки, що відбудеться 12 травня 2022 р. на платформі Zoom.

Тренерка – Анастасія Апетик, юристка, експертка з цифрової безпеки, співзасновниця ГО «МІНЗМІН», дослідниця цифрових прав та цифрової безпеки програми Resilient Ukraine International Centre for Defence and Security, авторка освітніх програм. Навчила понад 250 тисяч українців основ цифрової безпеки. У 2020 році ввійшла в рейтинг Top 30 under 30. 2021 року стала лауреатом премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення в розбудові України.

Захід проводить ВГО Українська бібліотечна асоціація у рамках «Проєкту підтримки Дія», що реалізується ПРООН за підтримки Швеції. У фокусі – навчання членів Асоціації та користувачів бібліотек, однак тренінг буде корисним для усіх зацікавлених. 

Training 12 05 2022

Ви навчитесь аналізувати ризики для онлайн-безпеки, створювати надійні паролі, коректно налаштовувати двофакторну авторизацію, обирати безпечні месенджери для комунікації, а також дізнаєтеся базові правила інформаційної безпеки та алгоритм дій у разі виникнення проблем з онлайн-безпекою. 

Для участі в онлайн-тренінгу реєструйтеся тут. Запрошення надійде на вказану вами адресу електронної пошти.

Якщо ви не бажаєте реєструватися і ставити запитання тренерці, онлайн-трансляцію тренінгу можна переглянути на Facebook-сторінці @Українська бібліотечна асоціація/Ukrainian Library Association.

ВГО Українська бібліотечна асоціація з січня 2020 року – партнер проєкту Міністерства цифрової трансформації України @Дія.Цифрова освіта. Так, із 6200 Хабів цифрової освіти ‒ місць, куди може завітати кожен громадянин, безкоштовно отримати доступ до сайту Дія.Цифрова освіта та пройти навчання з цифрової грамотності, більшість – бібліотеки. «Проєкт підтримки Дія» також спрямований на те, щоб зробити цифрову трансформацію в Україні більш інклюзивною, тому у стратегічному партнерстві з Мінцифрою та Українською бібліотечною асоціацією долучається до розвитку цифрових навичок.

Назад