«БібліоFashion Львівщини» Онлайн зустріч в рамках марафону інноваційного досвіду публічних бібліотек України 15.03.2023 р.

Середа, 15.03.2023 11:00 - 13:00

ВГО Українська бібліотечна асоціація та публічні бібліотеки Львівщини запрошують бібліотечну спільноту долучитися до онлайнового марафону інноваційного досвіду публічних бібліотек України, що пройде 15 березня 2023  р. з 11.00 до 13.00 на платформі Zoom та з прямою трансляцією на сторінці ВГО Українська бібліотечна асоціація у Фейсбук.

Організатори:

  • ВГО Українська бібліотечна асоціація,
  • Секція працівників публічних бібліотек,
  • КЗ Львівської обласної ради «Львівська обласна універсальна наукова бібліотека» та «Львівська обласна бібліотека для дітей».

 marathon23

Інноваційна діяльність публічних бібліотек допомагає їм ставати конкурентоздатними, запроваджувати нові бібліотечні послуги, формувати позитивний імідж в суспільстві та конкретній громаді. Для тих, хто шукає нові ідеї та хоче обмінюватися кращими бібліотечними практиками, Секція працівників публічних бібліотек ВГО Українська бібліотечна асоціація ініціювала цей онлайновий марафон.

Вас очікує зустріч з бібліотечними інноваторами Львівщини. Долучайтеся!

ПРОГРАМА

Участь у заході безоплатна за попередньою реєстрацією.

Максимальна кількість зареєстрованих учасників події на платформі ZOOM – 90 осіб, тому передусім запрошуємо членів ВГО Українська бібліотечна асоціація. Усіх інших просимо долучатися до онлайнового марафону на сторінці ВГО Українська бібліотечна асоціація у Фейсбук.

Зареєстровані учасники отримають покликання для участі в онлайновому марафоні 14 березня 2023 р.

Назад