Міжнародне мережування «Зустрічайте агентів змін у бібліотеках», 21 квітня 2022 р. ВІДБУДЕТЬСЯ

Четвер, 21.04.2022 11:00 - 12:30

ВГО Українська бібліотечна асоціація запрошує взяти участь у Міжнародному мережуванні «Зустрічайте агентів змін у бібліотеках», що відбудеться 21 квітня 2022 з 11:00 до 12.30 в онлайновому режимі на платформі ZOOM.

Що потрібно для трансформації місцевої громади? Приєднуйтесь до нас і спілкуйтеся з людьми, які були там і зробили це. Приготуйтеся до ідей, які можуть перетворити вас на агентів змін!

Світове кафе організовується Progress Foundation (Румунія).

Networking 21 04 2022

Мережування проходитиме англійською мовою.

Запрошуються бібліотекарі та представники громадських і неурядових організацій.

Участь у події безоплатна за умови реєстрації тут: https://cutt.ly/HFO7utr

Ця подія є частиною проєкту Growing Active Citizens Hubs, що впроваджується Progress Foundation (Romania) за фінансової підтримки Європейського Союзу та Black Sea Trust for Regional Cooperation, a project of the German Marshall Fund of the United States у Вірменії, Молдові, Румунії та Україні за допомогою регіональних партнерів: ВГО Українська бібліотечна асоціація, Луганська ОУНБ та ЦБС для дорослих м.Львова (Україна), Lori Regional Library, Armenia; “Dimitrie Cantemir” Public Library from Ungheni, “IPS Antonie Plamadeala” Public Library from Hincesti & Library Association from Republic of Moldova; “G.T. Kirileanu” Neamt County Library & “Antim Ivireanul” Valcea County Library from Romania.

Назад