Cвітове кафе з обміну досвідом «Уроки, отримані від румунських неурядових організацій та бібліотек», 12 квітня 2022 р. ВІДБУДЕТЬСЯ

Вівторок, 12.04.2022 11:00 - 12:30

ВГО Українська бібліотечна асоціація запрошує взяти участь у Cвітовому кафе з обміну досвідом «Уроки, отримані від румунських неурядових організацій та бібліотек», що відбудеться 12 квітня 2022 р. з 11:00 до 12.30 в онлайновому режимі на платформі ZOOM.

Світове кафе організовується Progress Foundation (Румунія).

У часи кризи важливо приєднатися до інших творців змін і зробити внесок у мережу підтримки.

Приєднуйтесь до нас 12 квітня і дізнайтеся, як ви можете допомогти громадам під час кризи.

Sharing cafe Romania 12 04 2022

Світове кафе проходитиме англійською мовою з перекладом українською від Крістіни Галустової, бібліотекарки Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки.

Запрошуються бібліотекарі, представники громадських і неурядових організацій та усі охочі.

Участь у події безоплатна за умови реєстрації тут: https://cutt.ly/TFdZq0r

Ця подія є частиною проєкту Growing Active Citizens Hubs, що впроваджується Progress Foundation (Romania) за фінансової підтримки Європейського Союзу та Black Sea Trust for Regional Cooperation, a project of the German Marshall Fund of the United States у Вірменії, Молдові, Румунії та Україні за допомогою регіональних партнерів: ВГО Українська бібліотечна асоціація, Луганська ОУНБ та ЦБС для дорослих м.Львова (Україна), Lori Regional Library, Armenia; “Dimitrie Cantemir” Public Library from Ungheni, “IPS Antonie Plamadeala” Public Library from Hincesti & Library Association from Republic of Moldova; “G.T. Kirileanu” Neamt County Library & “Antim Ivireanul” Valcea County Library from Romania.

Назад