Онлайновий марафон інноваційного досвіду публічних бібліотек України, 09.12.2021 р.

Четвер, 9.12.2021 11:00 - 13:00

ВГО Українська бібліотечна асоціація запрошує бібліотечну спільноту долучитися до онлайнового марафону інноваційного досвіду публічних бібліотек України, що пройде 9 грудня 2021 р. з 11.00 до 13.00 на платформі Zoom та з прямою трансляцією на сторінці Асоціації у Фейсбук.

Організатори:

  • ВГО Українська бібліотечна асоціація,
  • Секція працівників публічних бібліотек,
  • Волинське обласне відділення ВГО Українська бібліотечна асоціація.

51677842026 3826ee21a7 c

Інноваційна діяльність публічних бібліотек допомагає їм ставати конкурентоздатними, запроваджувати нові бібліотечні послуги, формувати позитивний імідж в суспільстві та конкретній громаді. Для тих, хто шукає нові ідеї та хоче обмінюватися кращими бібліотечними практиками, Секція працівників публічних бібліотек ВГО Українська бібліотечна асоціація ініціювала цей онлайновий марафон.

Першими інноваційним досвідом ділилися активні члени Рівненського обласного відділення Асоціації в межах ХІІ Львівського міжнародного бібліотечного форуму «Бібліотека ‒ вимір незалежності». Вони розповіли про успішну реалізацію культурних проєктів і діяльність з підтримки цифрової освіти мешканців громад у 2020 – 2021 рр.

Запис онлайнової трансляції цієї події ви можете переглянути тут.

А 9 грудня 2021 р. нас очікує зустріч з бібліотечними інноваторами Волині. Долучайтеся!

ПРОГРАМА

Участь у заході безоплатна за попереднім записом.

Максимальна кількість зареєстрованих учасників події на платформі ZOOM – 90 осіб, тому передусім запрошуємо членів ВГО Українська бібліотечна асоціація. Усіх інших просимо долучатися до онлайнового марафону на сторінці ВГО Українська бібліотечна асоціація у Фейсбук.

Зареєстровані учасники отримають покликання для участі в онлайновому марафоні 8 грудня 2021 р.

Назад