Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

Науково-практичний семінар «Міжнародні бібліотечні стандарти», 9-10.09.2018 р., м.Київ

Від Неділя, 9. Вересень 2018 -  08:00
До Понеділок, 10. Вересень 2018 - 17:00

Українська бібліотечна асоціація та Goethe-Institut в Україні запрошують на науково-практичний семінар «Міжнародні бібліотечні стандарти», що відбудеться 9-10 вересня 2018 р. (неділя та понеділок) у м. Київ.

Науково-практичний семінар Міжнародні бібліотечні стандарти

Місце проведення:

9 вересня – Науково-технічна бібліотека імені Г. І. Денисенка Національного технічного університету України «КПІ імені Ігоря Сікорського» (просп. Перемоги, 37-л),

10 вересня – Goethe-Institut в Україні (вул.Волоська, 12/4).

Доповідачі: німецький та українські експерти з питань впровадження міжнародних бібліотечних стандартів.

  • Ренате Беренс (Renate Behrens), працівник у відділі стандартизації Національної бібліотеки Німеччини. Очолює експертну групу з бібліотечних стандартів у Німеччині, Австрії та німецькомовній Швейцарії. Є членом Європейської секції RDA (EURIG), Комітету стандартів IFLA та Секції каталогізації IFLA, а також представником Європейського регіону в Наглядовій раді RDA.
  • Гуцол Галина Олександрівна, заступник директора з наукової роботи Державної наукової установи «Книжкова палата України імені Івана Федорова», керівник Робочої групи Української бібліотечної асоціації з RDA.
  • Стрішенець Надія Володимирівна, докт. іст. наук, провідний науковий співробітник Національної бібліотеки України ім. В.І.Вернадського. Стипендіат Програми наукових обмінів ім. Фулбрайта у 2001-2002 рр. на бібліотечно-інформаційному факультеті Католицького університету Америки, м. Вашингтон. Автор «Англо-українського словника-довідника бібліотечно-інформаційної термінології», монографії «Розвиток американської бібліотечно-інформаційної термінології» і понад 40 статей на цю тему. У 2016 р. проходила стажування за Carnegie Research Program у Католицькому університеті Америки та Бібліотеці Конгресу, яке було присвячене міжнародним бібліотечно-інформаційним стандартам. Останні три роки є учасником щорічних конференцій EURIG. Автор низки публікацій про RDA в українських фахових виданнях.
  • Баньковська Ірина Михайлівна, головний бібліотекар Науково-технічної бібліотеки імені Г. І. Денисенка Національного технічного університету України «КПІ імені Ігоря Сікорського».
  • Малецька Олеся Всеволодівна, завідуюча сектору Науково-технічної бібліотеки імені Г. І. Денисенка Національного технічного університету України «КПІ імені Ігоря Сікорського».

Модератори:

Валентина Пашкова, докт. іст. наук, доцент, координатор американських центрів Посольства США в Україні, віце-президент Української бібліотечної асоціації

Оксана Бруй, директор Науково-технічної бібліотеки імені Г. І. Денисенка Національного технічного університету України «КПІ імені Ігоря Сікорського», член Президії УБА

Ярослава Сошинська, канд. іст. наук, доцент Національного технічного університету України «КПІ імені Ігоря Сікорського», виконавчий директор Української бібліотечної асоціації

Основні питання семінару:

1) Основні напрями діяльності відділу стандартизації Національної бібліотеки Німеччини;

2) Досвід і методика впровадження RDA;

3) Практика використання комунікативних форматів MARC21;

4) Досвід впровадження стандартів в бібліотеках Європи.

 

ПРОГРАМА СЕМІНАРУ

 

Цільова аудиторія семінару: фахівці з питань бібліотечної стандартизації.

Умови участі:

  1. До участі у семінарі запрошуються члени УБА або представники офіційного партнера УБА у 2018 році. Як поновити/оформити індивідуальне членство в УБА читайте тут. Як поновити/оформити офіційне партнерство читайте тут.
  2. Учасники семінару мають зареєструватися за встановленою формою та сплатити реєстраційний внесок у розмірі 300,00 грн. як добровільне пожертвування для Української бібліотечної асоціації. Реєстраційний внесок включає: два обіди, кава-паузи, роздаткові матеріали та сертифікати учасника. Звертаємо Вашу увагу, що максимальна кількість учасників – 50 осіб.
  3. Учасники можуть отримати організаційну підтримку від Виконавчого офісу УБА у бронюванні готелю та оформленні офіційних листів-запрошень.

Завершення реєстрації – 15 серпня 2018 р., 10.00

Форма для реєстрації тут.

Реквізити для оплати реєстраційного внеску:

ВГО «Українська бібліотечна асоціація»

код ЄДРПОУ - 21656118

р/р 26007230080352

в АТ «ПроКредитБанк»

МФО 320984

Призначення платежу: добровільні пожертвування за участь у семінарі УБА 9-10.09.2018 _________(ПІБ).

Копії квитанцій про оплату реєстраційного внеску та запитання просимо надсилати на електронну адресу Виконавчого офісу УБА info@ula.org.ua.

Оплату можна здійснити через онлайн-сервіс порталу УБА, розміщений нижче.  

Контактна особа – Вікторія Польова, адміністративний координатор Виконавчого офісу УБА, (044) 383-14-32

Для участі у події потрібно сплатити внесок Для того, щоб сплатити внесок онлайн, Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися


Сума внеску: 300 грн.

Назад

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsmap web 2biblioForum