Підвищення кваліфікації працівників бібліотек закладів вищої освіти за програмою «Академічна доброчесність та бібліотеки», 11-15 червня 2018 р., м. Київ

Від: Понеділок, 11.06.2018 -  10:00
До: П’ятниця, 15.06.2018 - 17:00

Українська бібліотечна асоціація спільно з Проектом сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP), що адмініструється Американськими Радами з міжнародної освіти, оголошує набір слухачів для підвищення кваліфікації працівників бібліотек закладів вищої освіти за програмою «Академічна доброчесність та бібліотеки».

Навчання відбудеться з 11 по 15 червня 2018 р. у м. Києві на базі Науково-технічної бібліотеки КПІ імені Ігоря Сікорського (проспект Перемоги, 37, станція метро «Політехнічний інститут) та Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича КНУ імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 58, станція метро «Університет»).

Cover Lib Course2

До участі запрошуються працівники бібліотек закладів вищої освіти ІІІ-IV рівнів акредитації (м. Київ та Київська область), до функціональних обов’язків яких входить консультування користувачів (студентів, викладачів, науковців) з широкого кола питань академічної доброчесності.

Тематичний план програми підвищення кваліфікації включає такі теми:

  1. Сутність і фундаментальні цінності академічної доброчесності.
  2. Наукове дослідження та наукова комунікація. Науковий та освітній процеси в університеті.
  3. Інтелектуальна власність в освіті та науці.
  4. Системи для перевірки текстів на ознаки плагіату.
  5. Джерела освітньої та наукової інформації й інформаційний пошук.
  6. Відкритий доступ як засіб сприяння академічній доброчесності.
  7. Текстові запозичення, оформлення посилань і цитувань в освітніх та наукових роботах.
  8. Методика навчання користувачів і персоналу бібліотеки основам академічної доброчесності.

Слухачі отримають сертифікат про підвищення кваліфікації від Американських Рад з міжнародної освіти та Української бібліотечної асоціації за умови проходження навчання у запланованому обсязі.

Участь у підвищенні кваліфікації – за попереднім записом. Просимо до 05 червня 2018 р. заповнити реєстраційну форму та надіслати на електронну пошту Виконавчого офісу УБА info@ula.org.ua офіційний лист-рекомендацію від адміністрації Вашої бібліотеки. Кількість місць обмежена, тому участь у навчанні від бібліотеки може взяти лише одна особа. При наборі групи форма закривається.

Контактна особа: Вікторія Польова, адміністративний координатор Виконавчого офісу УБА.

Назад