VI Міжнародний форум молодих бібліотекарів, 20 квітня 2023 р., онлайн

Четвер, 20.04.2023

Молодіжна секція ВГО Українська бібліотечна асоціація запрошує взяти участь у VI Міжнародному форумі молодих бібліотекарів УБА, що відбудеться онлайн на платформі Zoom.

Організатор Форуму: Молодіжна секція ВГО Українська бібліотечна асоціація.

Тема Форуму – “Бібліотека – наш простір змін”

Більше року триває повномасштабне вторгнення російських окупаційних військ на територію України. На превеликий жаль, окупанти безжально знищують цивільну інфраструктуру, зокрема нашу культурну матрицю – бібліотеки. Деякі з них знищені дощенту, деякі не підлягають ремонту, а якісь зруйновані частково чи значно пошкоджені.

Але ми, бібліотекарі, як і вся Україна, упевнено боремося та захищаємо права наших користувачів на читання, освіту, саморозвиток, доступ до інформації та продовжуємо працювати в бібліотеках, які залишилися неушкодженими, та у тих, які потребують відновлення. Саме робота та інновації бібліотек в умовах воєнних дій будуть головним питанням Форуму.

photo1678786110

Під час Форуму ми поговоримо про:

  • бібліотечний простір як територію змін – послуг, функцій, подій та пристосування до нових реалій під час воєнного стану в Україні;
  • українських бібліотекарів, які через вторгнення окупантів були змушені виїхати закордон та працюють в бібліотеках інших країн; 
  • корективи, які внесла російсько-українська війна у роботу бібліотек інших країн та чи вплинуло тимчасове проживання громадян України на діяльність наших іноземних колег.

Готові говорити про це? Якщо ти – молода бібліотекарка чи бібліотекар, яка/ий має досвід з цих питань, запрошуємо поділися ним з нами. Також будемо вдячні за ідеї та пропозиції, які можна реалізувати у діяльності українських бібліотек.

Не пропусти такої нагоди та реєструйся на участь у VІ Міжнародному форумі молодих бібліотекарів УБА за формою.

Наш Форум – це зустріч молодих бібліотекарів для обговорення нових актуальних напрямів діяльності. Це також чудова можливість відкрити для себе нові горизонти у професії, обмінятись ідеями та результатами бібліотечних ініціатив, познайомитись з колегами з України та світу, налагодити нові партнерства. 

У програмі заходу – доповіді, презентації, обговорення та дискусії, знайомства, нетворкінг та неформальне спілкування.

Робочі мови Форуму: українська, англійська. Буде забезпечено послідовний переклад з англійської на українську.

PS Ми відкриті, тож будемо раді привітати досвідчених членів ВГО Українська бібліотечна асоціація (віком понад 35 років) на Форумі молодих! Не зволікайте та реєструйтесь за формою.

До 31 березня 2023 р. триває набір учасників Форуму із доповіддю. За результатами відбору Організаційний комітет може включити вашу доповідь до основної програми чи відхилити. Повідомлення про включення (відхилення) доповіді до програми Форуму надійде на адресу вашої електронної пошти 1 квітня.

Вимоги до доповіді: 15 хв. виступу + 5 хв. запитання, супровід виступу презентацією. Презентації будуть розміщені у спеціальному розділі на порталі ВГО Українська бібліотечна асоціація.

Реєстрація для учасників відкрита до 16 квітня 2023 року за покликанням.

Учасниками Форуму можуть бути дійсні члени або представники офіційних партнерів Асоціації (як стати членом Асоціації або оновити членство читайте тут).

За результатами Форуму учасники отримають сертифікати. Форум відбудеться онлайн на платформі Zoom на безоплатній основі.

До зустрічі на Форумі молодих бібліотекарів Української бібліотечної асоціації!

Контакти Організаційного комітету: smb-uba@ukr.net 

тел. 093 817-59-37, 095 014-85-87 (Катерина)

Назад