Міжнародна гібридна конференція Occupy Library 2022, 2-3 червня 2022 р., Бухарест, Румунія ОНОВЛЕНО

Від: Четвер, 2.06.2022
До: П’ятниця, 3.06.2022

ВГО Українська бібліотечна асоціація запрошує взяти участь у міжнародній гібридній конференції Occupy Library 2022, що відбудеться 2-3 червня 2022 р. в Бухаресті, Румунія.

Occupy Library ® – це незалежний захід, організований Progress Foundation (Румунія) за підтримки Next Library®, у співпраці з Наглядовим комітетом Occupy Library, у партнерстві з Goethe-Institut, партнерами та спонсорами конференції.

Веб-сайт конференції: https://occupylibrary.net

Occupy Library об'єднує інноваційні ідеї, що впроваджуються в бібліотеках Центральної, Східної Європи, Чорноморського, Кавказького та Каспійського регіонів. Конференція створює віртуальний простір для обміну прогресивним досвідом та підтримує найкращі ідеї як зробити бібліотеки більш залученими у своїх спільнотах.

Тема 2022 року: The E+Libraries On The Rise / Е+Бібліотеки на підйомі

Occupy Library 2022

Бібліотеки можуть відігравати провідну роль на шляху до сталого розвитку, тому ми називатимемо їх E+Libraries. E+ випливає переважно з нової ЕКОЛОГІЇ ЕКОСИСТЕМ, де менше споживається, а більше використовується спільно. Бібліотеки дуже важливі для формування більш стійких та відповідальних суспільств, бо не лише навчають людей, а й стають центрами тестування нових економічних моделей, інновацій і технологій. Основою сталого розвитку є новий спосіб економічних обмінів і зростання ‒ циркулярна економіка, заснована на концепції: позичай-використовуй-повертай. Це означає підготувати громади і спільноти діяти відповідно до методу 7R: rethink / переосмислити, redesign / перепроєктувати, repurpose / змінити призначення, reuse / повторно використовувати, repair / відремонтувати, remanufacture / перевиробити, recycle / переробити та recover / відновити. Бібліотеки, як центри розвитку громад і спільнот, вже залучені до цих процесів.

Основними темами Occupy Library 2022 – The E+Libraries On The Rise є:

  • Залучення спільноти до переосмислення, перепрофілювання та перевиробництва, переробки
  • Розширення можливостей для ремонту, повторного використання та відновлення
  • Навчання для сталої планети

Конференція проходитиме англійською мовою.

Триває реєстрація для участі у Конференції. Отримайте свій квиток тутПриготуйтеся до двох днів контенту про розширення можливостей, екологію, довкілля та економіку. Ви можете приєднатися наживо, в Бухаресті, або відвідати заходи Конференції віддалено з платформи Hopin.com.

Квитки для віртуальної участі безкоштовні! З віртуальним квитком ви можете дивитися більшість контенту з Бухареста, ПРЯМО від Goethe-Institut Bukarest, а також онлайн-контент, створений нашими спікерами з усього світу! Можна відвідати подію з будь-якої точки світу. Матимете доступ до вмісту онлайн-події (онлайн-сеанси та деякі офлайн-сеанси). Для участі потрібен обліковий запис Hopin.com , хороше підключення до інтернету та ноутбук/ПК.

З будь-яких питань, будь ласка, звертайтеся до occupylibrary@progressfoundation.ro

Організатори залишають за собою право на зміни та сюрпризи!

Назад