XIІ Львівський міжнародний бібліотечний форум, 15-18 вересня 2021 р.

Від: Середа, 15.09.2021
До: Субота, 18.09.2021

У межах 28-го BookForum відбудеться XIІ Львівський міжнародний бібліотечний форум (15-18 вересня 2021 р.). Форум відбудеться в онлайновому форматі на платформі Zoom.

Цьогорічна тема Бібліофоруму: «Бібліотека ‒ вимір незалежності».

Програма

Форум – це місце зустрічі керівників та провідних фахівців бібліотек, науковців, викладачів закладів вищої освіти, видавців, авторів, читачів, провайдерів інформаційних послуг, членів та партнерів ВГО Українська бібліотечна асоціація.

48794695273 08a11a75dd b

Організатори Форуму

ВГО Українська бібліотечна асоціація

ГО «Форум видавців»

Львівська обласна бібліотека для дітей

Партнери Форуму

Goethe-Institut в Україні

Український інститут книги

ТОВ "Бібліо.Центр"

ТОВ "Лабораторія"

Благодійна організація Smart Foundation

Видавництво «Олді-плюс»

Видавництво «Саміт-книга»

Видавництво «Ранок»

Державна науково-технічна бібліотека України

Наукова бібліотека Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова

Наукова бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка

Кафедра бібліотекознавства і бібліографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка

rdsrresdr

Запрошуємо на:

 • зустрічі з ключовими спікерами та «зірковими» учасниками;
 • дискусії з актуальних питань;
 • обмін досвідом з українськими та іноземними колегами;
 • імерсивні провокації;
 • літературно-мистецьке занурення;
 • бібліотур бібліотеками Львова.

Поговоримо про наш бібліотечний внесок у незалежність України, зміну парадигми сучасної бібліотеки, адвокаційний досвід і можливості гри у правовому полі, як промоцію читання підняти на рівень шоу-бізнесу, організацію резонансних подій, розвиток спільноти зелених бібліотек та інше.

Електронна реєстрація й оплата реєстраційного внеску для участі у XIІ Львівському міжнародному бібліотечному форумі відкрита до 1 вересня 2021 р. тут.

Реєстрація дійсна лише за умови сплати реєстраційного внеску. Ви можете це зробити за наступними реквізитами.

ВГО Українська бібліотечна асоціація

код ЄДРПОУ - 21656118

р/р UA183209840000026007230080352

в АТ «ПроКредитБанк»

МФО 320984

Призначення платежу: добровільне пожертвування за участь у XIІ Львівському міжнародному бібліотечному форумі _________ (ПІБ).

Розмір організаційного внеску складає:

 • для участі у 4-денній програмі Форуму (член/офіційний партнер Української бібліотечної асоціації) – 300,00 грн. Передбачає особисту участь в онлайнових сесіях, повний пакет електронних роздаткових матеріалів, можливість опублікувати виступ у збірнику матеріалів, електронний сертифікат;
 • для участі у 4-денній програмі Форуму (молодь Української бібліотечної асоціації, члени віком до 35 років) – 250,00 грн. Передбачає особисту участь в онлайнових сесіях, повний пакет електронних роздаткових матеріалів, можливість опублікувати виступ у збірнику матеріалів, електронний сертифікат;
 • для участі у 4-денній програмі Форуму (не член/ не офіційний партнер Української бібліотечної асоціації) – 400,00 грн. Передбачає особисту участь в онлайнових сесіях, повний пакет електронних роздаткових матеріалів, можливість опублікувати виступ у збірнику матеріалів, електронний сертифікат;
 • для участі у заходах одного дня – 100,00 грн. Передбачає особисту участь в онлайнових сесіях, що відбуваються впродовж одного конкретного дня Бібліофоруму;
 • для публікації виступу у збірнику матеріалів – 150,00 грн.

Про акцію «Йду на Бібліофорум і вас запрошую!» для участі у Форумі бібліотекарів, які народились в незалежній Україні, читайте тут.

Матеріали для публікації приймаються до 1 вересня 2021 р. Вимоги див. тут.

Просимо бути уважними, вказуючи призначення платежу. Копію платіжного доручення просимо надсилати на електронну адресу info@ula.org.ua.

Виконавчий офіс Української бібліотечної асоціації допомагає з оформленням листів-запрошень.

Portal Biblioforum

Пропозиція для партнерів

Дійсним офіційним партнерам ВГО Українська бібліотечна асоціація пропонуємо отримати статус Партнера Бібліофоруму, що включає:

 • розміщення логотипу партнера в Програмі Форуму;
 • трансляція логотипу партнера під час Форуму (на початку, в перервах);
 • включення інформації про партнера в анонси та рекламну підтримку Форуму у медіа;
 • включення рекламних матеріалів партнера в електронну інформаційну розсилку для учасників Форуму (орієнтовна кількість – 250 адресатів);
 • участь одного представника Партнера у роботі Форуму як глядача (особиста участь в онлайнових сесіях, повний пакет електронних роздаткових матеріалів, можливість опублікувати тези в збірнику матеріалів, електронний сертифікат).

Офіційний партнер Української бібліотечної асоціації може отримати статус Партнера Форуму за умови сплати додаткового внеску у розмірі 500 грн.

Інша організація може отримати статус Партнера Форуму за умови сплати внеску у розмірі 1000 грн.

З нетерпінням чекаємо вас на Бібліофорумі!

Назад