ОдесаБібліоСаміт-2021, 21-23.05.2021 р.

Від: П’ятниця, 21.05.2021 -  10:00
До: Неділя, 23.05.2021 - 17:00

21-23 травня 2021 року в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться ОдесаБібліоСаміт.

Участь у заходах ОдесаБібліоСаміту за попередньою реєстрацією безоплатна.

Реєстрація учасників

ОдесаБібліоСаміт – це програма професійного спілкування для працівників бібліотек, музеїв, архівів, центрів культурних послуг тощо, метою якої є обговорення актуальних проблем професійної діяльності, обмін досвідом роботи, створення, розвиток і впровадження у роботу інноваційних практик інформаційної, бібліотечної, просвітницької, соціокультурної діяльності.

samit

ОдесаБібліоСаміт організовано Одеською науковою бібліотекою під егідою Міністерства культури та інформаційної політики України за сприяння Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів, ДНУ «Книжкова палата України імені Івана Федорова» та за підтримки Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної та Одеської міської рад, Українського інституту книги, ВГО Українська бібліотечна асоціація, ВГО «Бібліополіс».

У рамках ОдесаБібліоСаміту планується обговорення таких питань:

  • роль і місце інформаційних, культурних, наукових, освітніх закладів у розвитку книжкової екосистеми України;
  • успішні практики промоції книги та читання;
  • діджиталізація ресурсів і послуг бібліотек як складова цифрової трансформації країни;
  • цифрові проєкти бібліотек, архівів і музеїв в інформаційному просторі держави.

Також учасники програми професійного спілкування отримають можливість долучитися до заходів з промоції книги та читання у рамках ХХІІ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині», яка відбудеться одночасно з ОдесаБібліоСамітом в Одеській національній науковій бібліотеці.

Запрошуємо керівників та провідних фахівців бібліотек, інших закладів культури, науки, освіти, активістів профільних громадських організацій і благодійних фондів, науковців, викладачів і студентів, видавців, авторів, журналістів взяти участь у роботі ОдесаБібліоСаміту.

Заходи ОдесаБібліоСаміту відбудуться у приміщенні Одеської національної наукової бібліотеки та в дистанційному режимі за допомогою платформи Zoom.

Усі зареєстровані учасники отримають електронний сертифікат після завершення заходу.

Детальніша інформація про заходи ОдесаБібліоСаміту – на сайті ОННБ або за посиланням.

Назад