Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

ХІ Міжнародна конференція «Сучасна бібліотечно-інформаційна безперервна освіта: метаморфози навчального дизайну», 3 – 4 березня 2021 р., у форматі онлайн

Від Середа, 3. Березень 2021 -  09:00
До Четвер, 4. Березень 2021 - 17:00

До уваги викладачів інформаційно-бібліотечних дисциплін закладів вищої освіти, керівників бібліотек, тренерів та координаторів регіональних тренінгових центрів ОУНБ, сучасних бібліотекарів ‒ активістів Української бібліотечної асоціації, усіх небайдужих до проблем бібліотечної освіти!

ВГО Українська бібліотечна асоціація оголошує про проведення ХІ Міжнародної конференції «Сучасна бібліотечно-інформаційна безперервна освіта: метаморфози навчального дизайну», що відбудеться 3 – 4 березня 2021 р. у форматі онлайн.

11Conf4

Плануємо відшукати спільні точки позиціонування фахової освіти та наше місце у концептуальній моделі вищої освіти, що запропонована у проєкті Стратегії розвитку вищої освіти України на 2021 – 2031 роки. А також розглянемо коло питань з бібліотечної практики, що впливають на формування змісту підвищення кваліфікації бібліотечних працівників, їхньої безперервної освіти.

Сподіваємося в онлайн-форматі спільними зусиллями відтворити позитив і енергію Славського та надихнутися спілкуванням! Для того, аби конференція стала потужним творчим мотиватором для її учасників, запрошуємо вас долучитися до формування її програми, визначення кола питань для обговорення і практичного опрацювання. Пропонуйте спікерів та форми проведення заходів конференції. Будьте активними!

Реєстраційний внесок для участі у Конференції становить 200 грн., що включає особисту участь в онлайнових сесіях, можливість опублікувати тези в збірнику матеріалів, електронний сертифікат.

Внесок за публікацію стендової доповіді у збірнику матеріалів без участі у конференції – 100,00 грн. Вимоги до публікації див. тут.

Електронна реєстрація для участі у ХІ Міжнародній конференції «Сучасна бібліотечно-інформаційна безперервна освіта: метаморфози навчального дизайну» відкрита до 10 лютого 2021 р. тут.

Реєстрація дійсна лише за умови сплати реєстраційного внеску. Ви можете це зробити за наступними реквізитами:

ВГО Українська бібліотечна асоціація

код ЄДРПОУ 21656118

р/р UA183209840000026007230080352

в АТ «ПроКредитБанк»

МФО 320984

Призначення платежу:

  • добровільне пожертвування за участь у ХІ Міжнародній конференції «Сучасна бібліотечно-інформаційна безперервна освіта» _________ (ПІБ)

або

  • добровільне пожертвування за публікацію у збірнику матеріалів ХІ Міжнародної конференції «Сучасна бібліотечно-інформаційна безперервна освіта» _________(ПІБ).

Термін оплати – до 10 лютого 2021 р.

Термін подання текстів публікацій – до 20 лютого 2021 р.

Контактна особа від Оргкомітету Конференції – Хіміч Ярослава Олегівна, yakhim@ukr.net

Назад

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsБібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum