Х Ювілейна міжнародна конференція «Сучасна бібліотечно-інформаційна безперервна освіта: орієнтири співтворення», 25 - 28 лютого 2020 р., смт. Славське

Від: Вівторок, 25.02.2020 -  09:00
До: П’ятниця, 28.02.2020 - 18:00

До уваги викладачів інформаційно-бібліотечних дисциплін закладів вищої освіти, керівників бібліотек, тренерів та координаторів регіональних тренінгових центрів ОУНБ, сучасних бібліотекарів - активістів УБА, усіх небайдужих до проблем бібліотечної освіти!

ВГО Українська бібліотечна асоціація та Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв оголошують про проведення Х Ювілейної міжнародної конференції «Сучасна бібліотечно-інформаційна безперервна освіта: орієнтири співтворення», що відбудеться 25 - 28 лютого 2020 р., вже традиційно, у смт. Славське Львівської області.

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

12

Серед основних питань конференції – розвиток бібліотечної освіти в контексті розвитку бібліотечної справи та міжнародних бібліотечних трендів; сучасні проблеми діяльності вітчизняних бібліотек та їх вплив на формування контенту програм з підвищення кваліфікації бібліотечних працівників; нові підходи до підготовки інформаційно-бібліотечних фахівців, нові тренінгові програми для РТЦ тощо.

Ми хочемо, аби ювілейна конференція, стала потужним творчим мотиватором для її учасників, тому запрошуємо вас долучитися до формування її програми, визначення коло питань для обговорення, практичного опрацювання. Пропонуйте спікерів та форми проведення заходів конференції. Будьте активними! І ми віддячимо вам не лише професійним натхненням під час конференції, а й цінними призами від УБА та пансіонату «Славський».

Бажаючі взяти участь у конференції мають заповнити мотиваційно-реєстраційну форму та надіслати її на yakhim@ukr.net.

Реєстраційний внесок для участі у Конференції складає 3000,00 грн., що включає проживання у пансіонаті «Славський», харчування (у т. ч. кава-паузи, дружня вечеря), роздаткові матеріали, участь у заходах за програмою, публікацію та збірник матеріалів конференції (електронне видання), сертифікат.

Для тих, хто оформляє участь у конференції як службове відрядження, організаційний внесок складає 600,00 грн. Вартість проживання у готелі сплачується на місці, через організаторів конференції.

Форма оплати реєстраційного внеску –  безготівково на рахунок ВГО Українська бібліотечна асоціація.

Внесок за публікацію стендової доповіді у збірнику матеріалів без участі у конференції – 100,00 грн. Вимоги до публікації див.тут.

Термін подання реєстраційних форм (для участі в конкурсі) – до 20 січня 2020 р.

Термін подання текстів публікацій – до 5 лютого 2020 р.

Форма оплати реєстраційного внеску – безготівково на рахунок ВГО Українська бібліотечна асоціація.

Термін оплати – до 10 лютого 2020 р.

Банкiвськi реквiзити УБА для сплати реєстраційного внеску:

ВГО Українська бібліотечна асоціація

код ЄДРПОУ – 21656118

р/р UA183209840000026007230080352

в АТ «ПроКредитБанк»

МФО 320984

Призначення платежу:

- добровільне пожертвування за участь у конференції «Славське 2020» _________(ПІБ)   або

- добровільне пожертвування за публікацію у збірнику матеріалів конференції _________(ПІБ).

Контактна особа від Оргкомітету конференції (реєстраційні форми, листи-запрошення, угоди про надання послуг, тексти публікацій, копії документів про сплату реєстраційного внеску тощо) –Хіміч Ярослава Олегівна, yakhim@ukr.net

Хто ще не був або хто вже відчув драйв від професійно-креативної атмосфери конференції у Славському, не пропустіть свій шанс стати щасливим учасником «Славське 2020»!

Назад