Польсько-українська зустріч молодих бібліотекарів, 5-7 червня 2017 р., м.Катовіце (Польща)

Від: Понеділок, 5.06.2017 -  09:00
До: Середа, 7.06.2017 - 17:00

Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації у партнерстві із Biblioteka Śląska (Польща) оголошує конкурс на участь у Польсько-українській зустрічі молодих бібліотекарів, що відбудеться 5-7 червня 2017 р. у м.Катовіце (Польща). Тема зустрічі: «Нові технології у бібліотеках». Про Польсько-українську зустріч молодих бібліотекарів у 2014 р. читайте тут.

Для участі у конкурсному відборі претенденти мають відповідати таким вимогам:

- бути індивідуальним членом Української бібліотечної асоціації;

- на день подачі заявки вік учасника не може перевищувати 35 років;

- мати чинний паспорт громадянина України для виїзду за кордон. Паспорт має бути дійсний ще три місяці після запланованої дати повернення.

Місце проведення зустрічі: Biblioteka Śląska, м.Катовіце, Польща (http://bs.katowice.pl/en/contact).

17310065 1283598831709436 8837589260988633826 o

У програмі зустрічі: презентації молодих бібліотекарів Польщі та України про використання нових технологій у бібліотеках, нові бібліотечні сервіси та цікаві бібліотечні проекти, дискусії, майстер-класи і творчі лабораторії, а також відвідування бібліотек польських міст Piekary Śląskie, Gliwice та Jaworzno.

Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації за фінансової підтримки Міністерства культури та національного надбання Польщі зможе підтримати участь у зустрічі для 20 молодих бібліотекарів з України – членів УБА.

Відібраний учасник самостійно сплачує вартість проїзду до м.Катовіце та зворотню дорогу, а також реєстраційний внесок у розмірі 300,00 грн. як добровільне пожертвування для Української бібліотечної асоціації. Проживання, харчування, послуги перекладу та проїзд по території Польщі – за рахунок польської сторони та УБА. Українська бібліотечна асоціація допомагає із поданням документів на візу (для тих, хто її не має). УБА також організує проїзд відібраних учасників до м.Катовіце двома групами: з м.Київ (автобус) та з м.Львів (автобус).

Відбір учасників зустрічі здійснюватиметься за такими критеріями:

- переконливість у демонстрації учасником/учасницею власних результатів щодо впровадження технологічних інновацій у своїй бібліотеці (у форматі есе);

- оригінальність і креативність ідей та проектів, які будуть представлені в есе;

- чітке бачення і готовність застосовувати та поширювати отримані під час зустрічі знання, інформацію серед інших бібліотекарів та в громаді;

- готовність активно працювати як член УБА та МС УБА, зокрема, продовжувати співпрацю з молодими бібліотекарями Польщі, реалізовувати спільні проекти.

Анкету для участі у конкурсі заповнюйте тут http://bit.ly/2oxvVZt до 20.04.2017 р.

Перевага буде надаватись активним та постійним членам Молодіжної секції УБА, а також тим, хто працює у бібліотеках, які є офіційним партнером УБА.

Учасники, відібрані для участі у Польсько-українській зустрічі молодих бібліотекарів, будуть повідомлені про перемогу у конкурсі особисто до 30 квітня 2017 р.

Довідки за тел.: (044) 383-14-32, е-mail: info@ula.org.ua

Контактна особа: Бояринова Оксана.

Для участі у події потрібно сплатити внесок Для того, щоб сплатити внесок онлайн, Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися


Сума внеску: 300 | реєстраційний внесок грн.

Назад