Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

ХIІ Всеукраїнська конференція молодих учених та спеціалістів «Історія освіти, науки і техніки в Україні», 19.05.2017 р., м.Київ

П’ятниця, 19. Травень 2017 09:00 - 17:00

Українська бібліотечна асоціація запрошує всіх бажаючих взяти участь у роботі ХIІ Всеукраїнської конференції молодих учених та спеціалістів «Історія освіти, науки і техніки в Україні», присвяченої 100-річчю від дня створення Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки, Національної академії аграрних наук України.

Конференція відбудеться 19 травня 2017 р. в м. Київ, в приміщенні Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН (м. Київ, вул. Героїв Оборони, 10).

На конференції передбачається обговорення питань:

1. Історія аграрної науки, освіти і техніки.

2. Загальні питання становлення та розвитку вітчизняної науки, освіти і техніки.

3. Інформаційно-бібліотечне супроводження науково-освітнього галузевого процесу.

4. Актуальні проблеми наукового забезпечення ведення сільського господарства України.

Просимо подати заявку на участь і надіслати текст матеріалів не пізніше 1 квітня 2017 року на електронну адресу: ist_nauka@ukr.net.

Вимоги до тексту: обсяг матеріалу – до 2-х сторінок, надрукованих у форматі Word, шрифт Times New Roman, 14 pt, міжрядковий інтервал – 1,0; поля – 2,0 см, (по центру сторінки великими літерами – назва, наступний рядок – ініціали і прізвище автора, ще нижче – повна назва організації чи підприємства (в дужках місто), через рядок – текст); обов’язково додати електронну копію матеріалу на електронному носію або надіслати матеріали електронною поштою.

Контактні телефони:

ННСГБ НААН

8–(044) 258-23-05

тел/факс 8-(044) 526-05-09

Назад

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsmap web 2biblioForum