Щербина Іванна Юріївна, Членкиня Президії

Shcherbyna
посада Директор ЦБС Солом’янського району м.Києва
адреса: 03037, Київ, вул. Освіти, 14а
телефон: (068) 372 37 96
електронна адреса

ivanka39b@gmail.com

Директор Централізованої бібліотечної системи Солом’янського району міста Києва, Заслужений працівник культури України.

Освіта

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, магістр за спеціальністю «Менеджмент соціокультурної діяльності» (диплом з відзнакою, 2018 рік).

Професійна діяльність

Професійний шлях в галузі культури розпочала у 2008 році в ЦБС Солом’янського району міста Києва на посаді бібліотекаря бібліотеки з питань мистецтв імені М. Бажана.

У 2011 році призначена в.о. завідувачки бібліотеки з питань мистецтв імені М. Бажана.

У 2012 році переведена на посаду завідувачки бібліотеки імені М. Реріха. Результатом роботи в бібліотеці імені М. Реріха став проєкт «Фактор війни. Мислення про майбутнє», який зайняв ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Бібліотека року 2016».

У 2016 році обрана на посаду директора ЦБС Солом’янського району міста Києва. Розробник проєкту промоції та популяризації читання «Книжкові медіатори», за який Центральна районна бібліотека імені Ф. Достоєвського ЦБС Солом’янського району міста Києва отримала звання «Бібліотека року 2020».

У 2021 році за результатами конкурсу переобрана на посаду директора ЦБС Солом’янського району міста Києва.

Громадська діяльність

2019 р. − участь у Стратегічній сесії від Українського інституту книги «Як збільшити читання в Україні».

2019-2020 рр. – участь у робочій групі при Міністерстві культури та інформаційної політики щодо внесення змін до Закону України "Про бібліотеки і бібліотечну справу".

2020 р. – участь у робочій групі з питань культури та туризму щодо просторового планування Центрів Культурних Послуг Міністерства культури та інформаційної політики України; у робочій групі з вироблення Стратегії підтримки і розвитку читання.

2021 р. – експерт Експертної ради Українського інституту книги з відбору книжкової продукції, що пропонується до закупівлі для поповнення бібліотечних фондів України на 2021−2022 роки.