Моісєєва Світлана Анатоліївна, Віцепрезидентка

Моісєєва
посада Директор Луганської обласної універсальної наукової бібліотеки
адреса: 92700, Луганська обл., м. Старобільськ, пл. Базарна, 32А
телефон: +38 (067) 280 50 73
електронна адреса moiseeva.luglib@gmail.com

1996 року закінчила Харківський державний інститут культури (тепер Харківська державна академія культури) за спеціальністю «Бібліотекознавство та бібліографія» (кваліфікація – бібліотекар-бібліограф).

З 1987 р. по 2015 р. працювала бібліотекарем відділу мистецтв, завідуючою сектором, головним бібліотекарем, завідуючою відділом автоматизації Луганської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.О.М.Горького. З 2005 року – займала посаду заступника директора Луганської ОУНБ ім.О.М.Горького.

Здійснювала керівництво всеукраїнськими бібліотечними проєктами: «Створення регіональних порталів та регіональних інформаційних центрів на базі обласних наукових бібліотек», «Електронна бібліотека «Культура України».

У 1997 – 2010 роках працювала викладачем в Луганському державному коледжі культури і мистецтв.

Є автором публікацій у професійній пресі з проблематики автоматизації бібліотечних процесів, створення електронних бібліотек, авторського права в бібліотеках.

Активно працює в Українській бібліотечній асоціації. З 2010 року – постійний член Президії Луганського обласного відділення УБА, є автором професійних тренінгів для бібліотечних фахівців. З 2015 р. є членом Президії ВГО Українська бібліотечна асоціація.

Брала участь в міжнародних освітніх програмах та семінарах: «Лідер бібліотечної справи» - Спеціальний курс для керівних кадрів бібліотек України «Управління сучасною публічною бібліотекою», Мортенсен Центр, Ілінойський Університет, США, 2010 р., Спеціальний семінар «Електронні книжки та електронні читанки в бібліотеках», Гете-Інститут, м. Київ, 2014 р., Семінар «Ринок е-книг та бібліотечне партнерство, м. Анікщяй, Литва, 2016 р.

У 2017 р. С.Моісєєву обрано на посаду директора Луганської обласної універсальної наукової бібліотеки.

У 2021 році на Звітно-виборній конференції ВГО Українська бібліотечна асоціація С.Моісєєву втретє обрано членом Президії та вперше віцепрезиденткою організації. Сфера відповідальності С.Моісєєвої – цифрова та медійна грамотність.