Лугова Лариса Анатоліївна, Віце-президентка

lugova
посада: Директор Львівської обласної бібліотеки для дітей
адреса: 79008, Львів, вул. Винниченка, 1
телефон: (032) 235 87 48, (067) 680 16 13
електронна адреса: lluhova@gmail.com

Стаж бібліотечної роботи 38 років. Почала трудову діяльність бібліотекарем в одній з бібліотек-філій Львівської МЦБС для дітей, пізніше стала  завідуючою філії. Закінчила Харківський державний інститут культури (тепер Харківська державна академія культури) за спеціальністю «Бібліотекознавство та бібліографія» (кваліфікація – бібліотекар-бібліограф). У 1985 р. призначена заступником директора Львівської обласної бібліотеки, а у 2010 р. -  директором. У 2009 році Л.Луговій було присвоєне звання «Заслужений працівник культури України».

Л.Лугова – автор та ініціатор багатьох проектів бібліотеки: «Інтернет для читачів Львівської обласної бібліотеки для дітей» (LEAP-II), програми  «Львів читає дітям», «Малий книжковий Форум», «Навчально – бібліотерапевтичний центр «Ковчег» (програма «Бібліоміст») тощо. За її ініціативою бібліотека почала налагоджувати професійні контакти з публічними бібліотеками Польщі, Польською Спілкою Бібліотек, у 2008 році Львівська обласна бібліотека для дітей стала Асоційованим членом цієї організації, завдяки ініціативі п.Лугової бібліотечні працівники України щороку беруть участь у конференціях Польської Спілки Бібліотек, семінарах, форумах, що проводяться польськими колегами. Л.Лугова є учасником багатьох міжнародних конференцій, бере активну участь в організації і проведенні Львівського бібліотечного форуму, є директором Шкіл з адвокації, Літніх та Зимових шкіл молодих бібліотекарів, що організовує УБА.

Л.Лугова – член Президії Української асоціації працівників бібліотек для дітей, Почесний член Польської спілки бібліотек, автор численних публікацій про діяльність українських бібліотек для дітей, проблеми бібліотечного обслуговування. Їй належать переклади статей про кращий досвід публічних бібліотек Польщі, які публікуються в українських фахових періодичних виданнях.

У 2015 році на звітно-виборних зборах УБА п. Лугову було (втретє) обрано членом Президії УБА, де вона відповідає за адвокаційну і проектну діяльність.

Звіт про діяльність у 2020 році.

Звіт про діяльність у 2019 році.

Звіт про діяльність у 2018 році.

Звіт про діяльність у 2017 році.

Звіт про діяльність у 2016 році.