Гук Леся Степанівна

guk
посада Директор Тернопільської обласної бібліотеки для молоді
адреса: 46000, Тернопіль, вул. Нечая, 29
телефон: (035) 225-97-05
електронна адреса youthlib@ukr.net

 

1993 року закінчила Рівненський державний інститут культури (тепер Рівненський державний гуманітарний університет) за спеціальністю «Бібліотекознавство та бібліографія» (кваліфікація – бібліотекар - бібліограф).

З 1986 по 1988 рр. працювала  методистом центральної районної  бібліотеки Бродівської ЦБС Львівської обл. З 1999 р. - в Тернопільській обласній бібліотеці для молоді на посадах провідного бібліотекаря відділу організації, зберігання та  використання книжкового фонду, завідувача відділу читальних залів, заступника директора. З 2011 р. – директор Тернопільської обласної бібліотеки для молоді.

Є автором, співавтором та керівником інноваційних проектів, які були підтримані грантодавцями та суттєво вплинули на покращення матеріально-технічної бази бібліотеки, впровадження нових послуг, залучення користувачів та зростання іміджу бібліотеки: «Веб 2.0 на вашу користь» (2010 р.), «Творчість молодих в онлайн: літературний відеоподкаст «Провесінь Тернопілля» (2011 р.), «Рекламна кампанія: «Бібліотека на вустах в громади» (2012 р.), «Інтернет-центр для незрячих і слабозорих» (2013 р.), «Бібліотеки – мости до електронного урядування» (2013 р.), «Мультимедійна кімната «Smartkid» (2014 р.).

Леся Степанівна – автор публікацій у професійній пресі з проблематики інформаційно-бібліотечного обслуговування незрячих користувачів, впровадження інноваційних бібліотечних послуг; виступає з доповідями на міжнародних, всеукраїнських, регіональних конференціях, семінарах.

Є ініціатором створення та головою Благодійного Фонду «Провесінь Тернопілля», який сприяє реалізації культурно-освітніх ініціатив закладів культури області, спрямованих на створення сприятливого та дружнього середовища  для спілкування, обміну досвідом, інтелектуального та творчого розвитку дітей і молоді Тернопільщини.

Приймала участь в освітніх програмах та конкурсах: «Лідер бібліотечної справи II» (Польща, 2011), Всеукраінський конкурс для бібліотекарів «З ІТ на ТИ» (2010 р., II місце), Всеукраїнський конкурс «БібліоКіноФест: кадри вирішують все» (2012 р., I місце)

Гук Л.С. – член президії Тернопільського обласного відділення УБА, член Колегії департаменту культури, релігій та національностей Тернопільської  облдержадміністрації;  входить у склад  обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення Головного управління юстиції у Тернопільській області та комісії Тернопільської обласної ради з питань присудження персональних стипендій діячам культури і мистецтв області.  У 2013 - 2015 рр.- голова Державної екзаменаційної комісії Теребовлянського вищого училища культури.

18 листопада 2015 р. п. Гук  обрано членом Президії УБА.

Звіт про діяльність у 2018 році.

Звіт про діяльність у 2017 році.

Звіт про діяльність у 2016 році.