Мозгова Лариса Анатоліївна

Мозгова
посада Заступник директора Житомирської обласної бібліотеки для дітей
адреса: 50008, Житомир, вул. Пушкінська, 36
телефон: (041) 222-46-58
електронна адреса lmozgova11@gmail.com

1988 році закінчила Ленінградський ордена Дружби народів державний інститут культури ім. Н. К. Крупської (тепер  Санкт - Петербурзький державний університет культури  і мистецтв).  Спеціальність: «Бібліотекознавство та бібліографія»

З 1988 по 2011 р. працювала  старшим бібліотекарем, методистом, головним бібліотекарем науково – методичного відділу, провідним бібліотекарем відділу читальних зал, головним бібліотекарем сектору нових бібліотечних технологій, завідуючою відділом нових бібліотечних технологій  Житомирської ОУНБ ім. О. Ольжича. З 2011 року – займає посаду заступника директора  з наукової роботи обласної бібліотеки для дітей Житомирської обласної ради.

Лариса Анатоліївна  -  організатор бібліотечного Центру для людей з особливими потребами ЖОУНБ ім. О. Ольжича (2008 – 2011р.), за результатами роботи якого було проведено  дослідження  «Вивчення потреб і запитів користувачів з вадами зору на інформаційні ресурси та ступені їх задоволення в умовах впровадження прогресивних інформаційних бібліотечних технологій»в рамках проекту програми «Бібліоміст» «Оцінювання впливу бібліотек»; співавтор та керівник інноваційних проектів із залученням інвестицій «Організація нових бібліотечних послуг на основі безкоштовного доступу до Інтернету» (2013 р.),«Регіональні піар-офіси сучасних бібліотек» (2014 р.).

З 2006 по 2012 р. працювала позаштатним викладачем Житомирського інституту культури і мистецтв Державної академії керівних кадрів культури і мистецтв, з 2012 року – викладач обласного центру підвищення кваліфікації працівників культури та мистецтв Житомирської обласної ради.

З 2010 по 2012 р.- тренер регіонального тренінгового центру ЖОУНБ ім. О. Ольжича.

Лариса Анатоліївна - учасник і доповідач міжнародних, всеукраїнських, регіональних конференцій, семінарів та автор публікацій у професійній пресі з питань впровадження інноваційних сучасних бібліотечних послуг. Приймала  участь у регіональних обговореннях  підготовки Маніфесту УБА «Бібліотеки в умовах кризи».

Мозгова Л. А. – член Національної спілки краєзнавців України.

18 листопада 2015 р. Ларису Анатоліївну обрано членом Президії УБА.

Звіт про діяльність у 2018 році.

Звіт про діяльність у 2017 році.

Звіт про діяльність у 2016 році.