Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

дата створення: 2010
кількість членів: 322
керівник: Риб’янцева Інна Павлівна
адреса: 92702, Старобільськ, Луганської обл.,площа Базарна, 32А
телефон: (066) 919-77-53
електронна адреса: uba_lugansk@ukr.net
сайт: http://library.lg.ua/uk/pearl/lula

 

 

 

 

Громадська організація «Луганське обласне  відділення Української бібліотечної асоціації» («ЛОВ УБА», зареєстрована: Липень 27, 2010,), є професійним об’єднанням бібліотекарів Луганщини та відділенням Української бібліотечної асоціації.

Луганське  обласне відділення Української бібліотечної асоціації об'єднує більш ніж 300 індивідуальних та колективних членів, які професійно пов'язані із бібліотекою , бібліографічною та інформаційною діяльністю, і тих, хто зацікавлений у розвитку бібліотек на Луганщині.

Місія УБА - всебічне сприяння розвитку бібліотечної справи і забезпеченню реалізації права користувачів бібліотечних послуг на якісне і своєчасне бібліотечне та інформаційно-бібліографічне обслуговування, а також захист соціальних та інших спільних інтересів членів УБА.

Мета Луганського  обласного відділення УБА - сприяти розвитку єдиного інформаційно-бібліотечного простору регіону, корпоративній комунікації бібліотек, створювати умови для вільного доступу до інформації в публічних бібліотеках, підвищувати авторитет бібліотеки та бібліотечної професії  серед спільноти, лобіювати інтереси бібліотекарів та користувачів на різних рівнях.

Регіональне відділення сприяє трансляції  знань і прогресивного досвіду, збереженню фондів бібліотек  і забезпеченню легкого доступу до них. Одним з основних пріоритетів є співпраця з використання новітніх інформаційних та інтелектуальних технологій,  розвиток послуг бібліотек, покращення якості професійної освіти бібліотекарів різних рівнів.

Під патронатом Луганського ОВ УБА знаходиться забезпечення бібліотечними послугами користувачів з особливими потребами. Для досягнення цієї мети реалізується низка проектів - Мобільна школа комп’ютерної та Інтернет грамотності, Крок до прозріння, МАМА-клуб, Бібліоняня.   

Члени регіонального відділення беруть активну участь у розвитку бібліотечного громадського руху в Україні та Луганській області, є учасниками Міжнародних бібліотечних форумів, конференцій, навчальних програм. Через засоби масової інформації поширюють інноваційний досвід бібліотек Луганщини, виступають ініціаторами і учасниками Всеукраїнських та регіональних акцій, спрямованих на підвищення іміджу бібліотек серед громади.

Склад Президії:

  • Риб’янцева Інна Павлівна, голова ЛОВ УБА
  • Куценко Світлана Володимирівна, секретар Президії ЛОВ УБА
  • Грачова Ірина Олексіївна, член Президії ЛОВ УБА
  • Косова Ірина Дмитрівна, член Президії ЛОВ УБА
  • Сап’ян Альона Іванівна, член Президії ЛОВ УБА

Контактна інформація:
Тел./ факс (066) 919-77-53
e-mail: uba_lugansk@ukr.net
адреса: 92700, Старобільськ, Луганської обл., пл. Богдана Хмельницького, 77

Банківські реквізити ГО «Луганське обласне відділення УБА»:
Код ЄДРПОУ 37234154
р/р 26002422870
ЛФ АБ «Укргазбанк»
МФО 320478 


План роботи відділення на 2020 рік - тут

Звіт про діяльність відділення у 2019 році - тут

План роботи відділення на 2019 рік - тут

Звіт про діяльність відділення у 2018 році - тут

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsБібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum