Бібліотека Одеського національного медичного університету

Dyurer loho
поштова адреса: 65082, м. Одеса, пров. Валіховський, 3 
телефон: +38 (048) 723-83-85
електронна адреса: library@onmedu.edu.ua
вебсайт: http://libblog.odmu.edu.ua
генеральний директор: Гаріна Наталія Вікторівна

 

Бібліотека Одеського національного медичного університету (ОНМедУ) – провідний науково-інформаційний і просвітницький центр Університету, який налічує понад 847 тисяч документів різними мовами. Важлива частка сучасного фонду бібліотеки – понад 5000 електронних видань.

Бібліотека в своїй роботі використовує автоматизовану бібліотечно-інформаційну системі, за допомогою якої створено Електронний Каталог з повнотекстовим контентом, введена автоматизована книговидача. Повноцінно функціонують послуги віддаленого обслуговування користувачів – бібліографічна довідка «Віртуальний бібліотекар», індексування документів за УДК, ЕДД

Електронна студентська бібліотека – це осередок найновіших надбань, що сприяють повноцінному інформаційному супроводу навчального процесу. Для студентів маємо просторі читальні зали, що забезпечені технологією бездротової мережі Вай Фай, комп’ютерна читальна зала, електронні підручники, доступ до потужного мережевого ресурсу навчально-методичного контенту «Матеріали кафедр ОНМедУ»

Для сприяння процесам навчання та наукової роботи ми пропонуємо міжнародні інформаційні ресурси. Бібліотека активно провадить наукометричні дослідження наукових доробок ОНМедУ, зокрема наукових робіт, опублікованих в журналах провідних наукометричних баз Scopus, Web of Science, відображених у пошуковій системі Google Scholar.

На підтримання Будапештської ініціативи відкритого доступу та для поширення своєї наукової продукції, оновлюючи якість наукових комунікацій і демонструючи відкритість світовій академічній спільноті, підвищуючи статус університету, його іміджу, викладачі та студенти ОНМедУ активно залучаються до публікацій в Інституціональному Репозиторії ОНМедУ. Цей проєкт повністю адмініструє та супроводжує Наукова бібліотека.