Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

У лютому 2012 року з 6 по 17 лютого 2012 року на базі ГТЦ пройшли навчання працівники дитячих бібліотек м.Києва. Проблема навчання «Інтелектуальна свобода та доступність інформації в демократичному суспільстві. Етика бібліотечного працівника».

Дитячі бібліотеки, це специфічні публічні бібліотеки, головно категорією користувачів яких є діти, тому, такі питання, як «Концепція інтелектуальної свободи», «Доступність інформації та розширення функцій бібліотеки в умовах переходу до суспільства знань», «Бібліотека та цензура», «Конфіденційність у бібліотечно-інформаційному обслуговуванні» викликали жваве обговорення.

Навчання відбувалося протягом двох тижнів – 72 навчальні години, що дозволило розглянути також питання безпосередньо пов’язані з діяльністю дитячих бібліотек – «Нові підходи до організації обслуговування читачів- дітей: світовий досвід» та «Дитяча бібліотека в соціокультурному середовищі», ознайомитися з сайтами дитячих бібліотек України та оцінити їх.

Учасники навчання відвідали Національну бібліотеку України для дітей та Державну бібліотеку України для юнацтва.

Навчання проводили: Шевченко І.О., Хіміч Я.О., Сошинська Я.Є., Сопова Т.П., Романюк О.М, Пашкова В.С., Пашков О.М., Загуменна В.В., Торлін І.Г., Шамаріна Т.В., Якушко Т.О., Кулик Є.В.

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsБібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum