Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

17 – 21 жовтня 2011 року в ГТЦ на базі Інституту післядипломної освіти НАКККіМ пройшло навчання з проблеми «Технології Веб 2.0 для бібліотек і користувачів: нові можливості розвитку бібліотечного середовища» (модуль 6). Учасниками навчання були бібліотекарі публічних бібліотек м. Києва. Що до тренерів з проблеми, то, крім авторів розробників програми модулю – Якушко Т.О. та Ярошенко Т.О., навчання проводили тренери ГТЦ - Боднар Г.В., Виноградова Л.Г., Кулик Є.В., які раніше пройшли у ГТЦ тренінг для тренерів за даною проблемою

Під час навчання розглядалися теми «Web 2.0 в бібліотеках як інструмент управління знаннями», «Сіндикація вікі технології. Вікіпедія», «Соціальні геосервіси», «Фото-відео сервіси», «Блоги та соціальні мережі», «Відкриті електронні архіви (депозитарії) та відкриті електронні журнали» тощо.

Оскільки вивчення даного модулю передбачає переважно практичну роботу у мережі Інтернет, то навчання проходило на базі комп’ютерного Інтернет класу ГТЦ, а також у Інтернет-центрі Державної бібліотеки України для юнацтва. Крім того, бібліотекарі мали змогу ознайомитися з діяльністю наукової бібліотеки Національного університету «Києво-Могилянська академія», на базі якої, директор бібліотеки Ярошенко Т.О. провела навчання за темою «Відкриті електронні архіви (депозитарії) та відкриті електронні журнали».

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsБібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum