Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек Міністерство цифрової трансформації України разом із партнерами розпочали передання 150 одиниць комп’ютерної техніки сільським бібліотекам Запорізької області в межах проєкту Дія.Цифрова освіта

Офіційне передання відбулося 28 вересня 2021 р. в Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці.

Zaporizh Photo

Це частина масштабної ініціативи з передання 5000 комп’ютерів бібліотекам в різних регіонах країни. Наразі 12 областей України вже отримали понад 3000 комп’ютерів. 

На реалізацію проєкту не витрачені кошти державного бюджету. Це стало можливим завдяки партнерам: Favbet Foundation, Офіс Президента України, ​​Асоціація розвитку туризму, ВГО Українська бібліотечна асоціація.

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан зазначає: «Кожного місяця ми скорочуємо цифровий розрив у регіонах. Наша масштабна ініціатива охоплює все нові області України, в яких бібліотеки отримують комп’ютерну техніку та перетворюються на сучасні хаби цифрової освіти».

Президентка ВГО Українська бібліотечна асоціація Оксана Бруй наголошує: «Передання комп'ютерів у сільські бібліотеки реально демонструє ‒ як маленькі зміни здатні зробити великі зрушення в цифровій грамотності цілої країни».

Детальніше тут.

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsmap web 2biblioForum