Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

Бібліотечна спільнота України, Українська бібліотечна асоціація віддає шану і глибоко сумує: відійшла у Вічність Людмила Іванівна Ковальчук.

Людмила Іванівна – багаторічний директор Публічної бібліотеки імені Лесі Українки для дорослих м. Києва (1964—2016 рр.), заслужений працівник культури України, член Громадської гуманітарної ради м. Києва, протягом декількох термінів активний і відданий віце-президент Української бібліотечної асоціації.

P5130177

Своє життя Людмила Іванівна присвятила бібліотечній справі, бібліотеці. Самовіддано, фахово, з глибокою пошаною до людей, розуміючи значення бібліотек для країни вона розбудовувала рідну бібліотеку, плекала бібліотечний колектив, передавала всім свою любов до бібліотеки.

Однодумців, партнерів, колег і друзів Людмила Іванівна знайшла в Українській бібліотечній асоціації. Від дня створення нашої Асоціації Людмила Іванівна активно і завзято долучилася до її діяльності й розвитку. Один з фундаторів УБА, член президії, віце-президент декількох «скликань» – цей «сухий» перелік не віддзеркалює дух творчості, завзяття, фаховості, порядності, які Людмила Іванівна принесла до нашої Асоціації. Вона активно займалася адвокаційною діяльністю, у скрутні часи захищала бібліотеки від закриття, брала участь у розробці й вдосконаленні бібліотечних законів, відповідала за фінансовий напряму діяльності УБА, спілкувалася, підтримувала, консультувала членів Асоціації.

Crimea 2009 Kovalchuk

Для багатьох, дуже багатьох бібліотекарів по всій Україні Людмила Іванівна стала вчителькою і порадницею.

Рисунок7

Нам бракуватиме спілкування, тепла, фаховості і мудрості Людмили Іванівни Ковальчук –Людини, патріотки, активної громадянки, подруги, колежанки, активістки Української бібліотечної асоціації. Ми пам’ятатимемо! Вічна пам'ять!

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsБібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum