Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

Благодійна організація Smart Foundation та ВГО Українська бібліотечна асоціація підписали угоду про партнерство на 2020 рік.

«Ми віримо, що сучасна бібліотека – це простір для спілкування, отримання нових знань, вивчення історії рідного краю та місце, де відбувається розбудова демократичного громадянського суспільства. Більшості сільських бібліотек в Україні потрібно трансформуватися в нові культурно-освітні простори та цифрові хаби. Аби ці трансформації прискорити та підтримати розвиток сучасних бібліотек, ми підписали угоду про партнерство з Українською бібліотечною асоціацією», – зазначила директорка Благодійної організації Smart Foundation Наталія Баришпольська та додала, що Благодійна організація вже реалізує проект із осучаснення сільської бібліотеки в новий громадський культурно-освітній простір у Козельщині на Полтавщині.

У рамках угоди планується низка заходів для розвитку українських бібліотек, проведення навчальних вебінарів для бібліотекарів та користувачів бібліотек на Полтавщині, спільне проведення форумів та інших публічних заходів тощо.

101978449 2678812775777951 9059371193148112896 o

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsБібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum